Julia Kamińska i Piotr Jasek rozstali się po 12 latach związku?

Smutną informację o rozstaniu Julii Kamińskiej i Piotra Jaska przekazał tygodnik "Na Żywo". Według dziennikarzy tego tytułu, ich drogi się rozeszły, ze względu na obowiązki zawodowe i brak czasu. Para nie chcę komentować tych doniesień – z resztą zawsze chroniła swojej prywatności i rzadko udzielała wywiadów na temat związku. Bardziej wylewny okazał się, jak to zwykle bywa, „znajomy pary”.

"Julia wyprowadziła się z mieszkania Piotra i wróciła do swojego gniazdka. Wszystko wskazuje na to, że zmagają się z poważnym kryzysem i postanowili zrobić sobie przerwę" - powiedział "Na Żywo".

Związek Julii Kamińskiej i Piotra Jaska

Aktorka, Julia Kamińska i scenarzysta, Piotr Jasek poznali się w 2009 r., na planie serialu "BrzydUla". Julia Kamińska była w tym czasie w związku, z Lwem Murzenko. Para szybko zaczęła być nierozłączna, a magazyny plotkarskie rozpisywały się szczególnie na temat dużej różnicy wieku – 20 lat. Jednak Kamińska i Jasek zdawali się zupełnie tym nie przejmować i przez ponad dekadę tworzyli zgraną parę, którą łączyło nie tylko uczucie, ale też obowiązki zawodowe.