Jowisz w Znaku Ryb: kiedy?

28 października 2022 roku planeta Jowisz ponownie wraca do znaku Ryb i pozostanie w nich do 20 grudnia 2022 roku. Poprzednia taka sytuacja, kiedy Jowisz był w Rybach miała miejsce od 29 grudnia 2021 roku do 10 maja 2022. Następnie wkroczył w znak Barana, w którym był do 28 października 2022 roku. Za sprawą retrogradacji, Jowisz ponownie odwiedził znak Ryb.

Podsumowując w 2022 roku Jowisz w znaku Ryb był dwa razy:

  • 29.12.21-10.05.22
  • 28.10.22-20.12.22

Jak wpływa na nas Jowisz w Rybach?

Taki układ planet jak Jowisz w Znaku Ryb wywiera na nas wpływ. Jaki? Zjawisko opisał wróżbita Maciej Skrzątek:

- Z jednej strony Jowisz w Rybach dodaje nam dobroci, życzliwości i poświęcenia, a z drugiej wyłącza nam logikę, rozsądek i trzeźwość. I nie jest to wcale dziwne czy sprzeczne, bo przecież Ryby są parzystym znakiem zodiaku działającym dwukierunkowo - czytamy na stronie wrozbita-maciej.pl

Jowisz jest tradycyjnym władcą Ryb, co oznacza, że mają ze sobą wiele wspólnego. Jak podkreślają eksperci z dziedziny astrologii Jowisz i Ryby "dotyczą zjawiska, jakim jest prawda".

"Jowisz jako ognista planeta, włada personalnym i empirycznym sensem prawdy, który każdy z nas posiada, natomiast Ryby, jako 12 i ostatni archetyp Zodiaku Naturalnego, ma do czynienia z Prawdą Uniwersalną, która jest ponadczasowa" - czytamy na stronie astrologiaewolucyjna.com

NIE PRZEGAP:

Zobacz także:

Jowisz w Znaku Ryb może obudzić w nas empatię i zrozumienie dla drugiego człowieka, nawet jeśli ma on inne my poglądy i podejście do wielu spraw. 

- Empatia pochodząca z połączenia Jowisza z Rybami pochodzi z głębokiej realizacji, iż wszyscy w pewnym stopniu błądzimy w naszych przekonaniach, gdyż jesteśmy ograniczeni naszym własnym sensem prawdy. Jest to również tranzyt sprzyjający kultywowaniu i praktykowaniu w sobie wiary, a także poszukiwaniom duchowym.

Jowisz w znaku Ryb: kiedy będzie kolejny?

Na kolejne takie ułożenie planet będziemy musieli poczekać kilka miesięcy, a mianowicie do kwietnia przyszłego roku.

12 kwietnia 2023 r. czeka nas kolejna koniunkcja Jowisza i Neptuna w Znaku Ryb, co jest również momentem początku nowego około 13-letniego cyklu tychże planet.

Aby lepiej zrozumieć, jak działa to zjawisko sięgamy do profesjonalnego źródła: "Obecnie planety te są w fazie balsamicznej, która kończy obecny cykl Jowisz-Neptun, w którym się znajdujemy. Ostatnia koniunkcja tychże planet miała miejsce w grudniu 2009 roku." - czytamy astrologiaewolucyjna.com.

SPRAWDŹ TAKŻE: