Jolanta Pieńkowska zamiast Magdy Mołek w "DD TVN"

Jolanta Pieńkowska pojawiła się w weekendowym wydaniu programu "DD TVN" obok Marcina Mellera. Było to dla widzów wielkim zaskoczeniem, ponieważ oczekiwali oni w tym duecie Magdy Mołek.

Dziennikarka Magda Mołek w czerwcu tego roku po raz drugi została mamą i zrobiła sobie przerwę od pracy, żeby skupić się na rodzinie. W związku z tym, w zastępstwie Magdy Mołek prowadzącą program "Dzień Dobry TVN" została Jolanta Pieńkowska, która przeszła ze stacji TVN Bis. Część widzów bardzo ucieszyła się z powrotu dziennikarki, jednak fani Magdy Mołek z utęsknieniem wypatrują swojej faworytki.

Pod koniec sierpnia Magda Mołek wstawiła na Instagram swoje zdjęcie pierwszy raz po porodzie. Dziennikarka zachwyciła fanów sylwetką po ciąży, klasą i jak zwykle pięknym, promiennym uśmiechem. "Fajnie ze jest Pani z powrotem. Pani energia, uśmiech, szczerości i otwartość to coś czym warto się dzielić z ludźmi na insta" - napisała jedna z Internautek.

Dwa tygodnie temu, Magda Mołek zapowiedziała swój powrót do pracy, dlatego tym bardziej pojawienie się na wizji Jolanty Pieńkowskiej zdziwiło wszystkich.

Dziękuję Wam za wszystkie miłe słowa dotyczące mojego powrotu . Wracam do studia wkrótce. Do zobaczenia! - napisała na początku września Magda Mołek

Czyżby dziennikarka zmieniła plany? Wiele osób zastanawia się, czy w ogóle Magda Mołek wróci do telewizji śniadaniowej?

Uspokajamy wszystkich: według nieoficjalnych informacji Magda Mołek ma wrócić do pracy na początku października.