Joanna Kulig pozuje z dużym brzuszkiem

Joanna Kulig nie zwalnia tempa i cały czas promuje za granicą film Pawła Pawlikowskiego "Zimna wojna". Ostatnio aktorka odwiedziła USA i na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie w pięknej czerwonej sukni z dużym ciążowym brzuszkiem.

Fani aktorki są zachwyceni tym, jak wygląda Joanna Kulig w ciąży i w komentarzach nie kryją zachwytu. "Przepięknie wyglądasz. Gratulacje.", "Cudowny człowieku! Kocham Twoje kreacje aktorskie! Jestem dumna że polska aktorka (i to jaka!) utrze nosa amerykańskim bufonom. Film Zimna Wojna bardzo piękny, wzruszający , mocny.", "Przepiękna kobieta. Świetna aktorka.", "Wygląda pani kwitnąco! Ciąża zdecydowanie służy. Szczęśliwego rozwiązania.", "Gratulacje ogromne!!! To jest cudowny czas w życiu kobiety. Dbaj o cud pod sercem." - czytamy w komentarzach pod zdjęciem.

Joanna Kulig: kiedy poród?

Joanna Kulig jest już coraz bliżej porodu. Ostatnie zdjęcie aktorki z dużym brzuszkiem promujące film "Zimna wojna" pokazuje, że Joanna Kulig nie zwalnia tempa i świetnie czuje się w zaawansowanej ciąży. Aktorka cały czas pracuje i praktycznie od początku ciąży podróżuje do USA, żeby brać udział w promocji i prezentacji filmu za granicą. 

Joanna Kulig w wywiadzie dla magazynu "Elle" wyznała, że ma olbrzymie wsparcie w rodzinie, a zwłaszcza w swoim mężu, z którym pobrała się w 2009 roku. "On jest organizatorem. Mam poczucie, że to on opiekuje się naszym domem. Moja mama, jak na to patrzy, twierdzi, że teraz są takie fajne czasy dla kobiet, bo mężczyzna i ugotuje, i upierze. U nas wygląda to tak, że jak ktoś ma akurat czas, to gotuje, pierze, sprząta. W tej kwestii mamy w domu równouprawnienie.  Myślę, że wynika to z tego, że świetnie się dogadujemy, często uzupełniamy, ale też jesteśmy trochę niezależni od siebie." - mówiła w wywiadzie Joanna Kulig.

Aktorka jest doskonałym przykładem, że ciąża nie przeszkadza w karierze i mając na swoim koncie tak wspaniały sukces, można połączyć karierę z macierzyństwem. Joanna Kulig niedawno wyznała, że dziecko było jej największym pragnieniem: „To jedno z moich największych pragnień. Ale szanuję to, że nie wszystkie kobiety tak mają. Znam pary, które są szczęśliwe bez dzieci, i uważam, że nie każdy musi je mieć. Najgorzej jest robić w życiu coś, bo tak wypada."