Joanna Kulig po raz pierwszy pokazała ciążowy brzuszek

Joanna Kulig po wspaniałych sukcesach filmowych rozpoczyna kolejny rozdział w życiu jako mama. Aktorka, która niedawno ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka, nie ukrywa ciążowego brzuszka, tylko się nim chwali. Ostatnio Joanna Kulig zamieściła na swoim Instagramie dwa zdjęcia, gdzie widać już zaokrąglony ciążowy brzuszek. 

Joanna Kulig przebywa obecnie w Nowym Jorku, gdzie promuje film "Zimna wojna" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego na Nowojorskim Festiwalu Filmowym.

Trzeba przyznać, że ciąża służy aktorce, a przyszła mama, chociaż zapracowana, czuje się dobrze i jest szczęśliwa.

Joanna Kulig: kiedy poród?

Joanna Kulig i jej mąż Maciej Bochniak czekają na narodziny swojego pierwszego dziecka. Spekulacje na temat ciąży aktorki pojawiły się podczas tegorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie Joanna Kulig nie pojawiła się na gali wręczenia nagród. Nieobecność aktorki tłumaczono "ważną przyczyną osobistą". Kilka dni później Joanna Kulig miała być gościem specjalnym Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych w Płocku, ale odwołała swój przyjazd. Organizatorzy przekazali informację, że Joanna Kulig jest w ciąży i nie mogła przyjechać ze względu na badania i wizyty lekarskie.

Prawdopodobnie poród Joanny Kulig ma odbyć się jeszcze w tym roku. Jak na razie, aktorka nie zdradziła płci dziecka. Czekamy zatem na informację, czy będzie to chłopczyk, czy dziewczynka.