Joanna Kulig urodziła

Joanna Kulig od miesięcy przebywała W Stanach Zjednoczonych - to właśnie jedną z tamtejszych klinik wybrała na miejsce narodzin swego pierwszego dziecka. Jak donosiła prasa, decyzja by wybrać tę a nie inną placówkę wiązała się z niemałymi kosztami - poród Joanny Kulig w prywatnej klinice Cedars-Sinai miał kosztować gwiazdę w przeliczeniu ponad 70 tysięcy zł. W tym samym szpitalu na świat przyszły m.in. dzieci Alicji Bachledy-Curuś czy Beyonce

Dziecko Joanny Kulig

Joanna Kulig nie tak dawno powitała na świecie synka - ta wiadomość, podobnie jak informacja o ciąży spotkała się z szalonym zainteresowaniem jej fanów. Żadna oficjalna informacja nie pojawiła się w mediach społecznościowych aktorki - narodziny dziecka potwierdził Piotr Dzięcioł, producent filmowy. Gratulacje posypały się ze wszystkich stron.

Joanna Kulig urodziła: czy pojawi się na gali Oscarów?

Długo nie było końca spekulacjom i zresztą do  dziś nie wiadomo, że czy Kulig pojawi się na oscarowej gali. Ta odbędzie się już jutro - 24 lutego wręczone zostaną statuetki Oscarów. Tegoroczna gala będzie nietypowa, bo odbędzie się bez prowadzącego. Akademia Filmowa tłumaczy, że ta decyzja pozwoli skierować uwagę oglądających na gwiazdy - wręczających i odbierających nagrody. „Zimna wojna”, w której u boku Tomasza Kota Kulig zagrała główną rolę ma 3 nominacje: Najlepszy film nieanglojęzyczny, Najlepszy reżyser i Najlepsze zdjęcia.

Joanna Kulig pokazała zdjęcie po porodzie

Po chwilowej nieobecności na instagramie Kulig opublikowała swoje zdjęcie po porodzie. Wygląda przepięknie, a jej szczery uśmiech mówi wszystko! Pod ujęciem wyjasnia: „Nowy człowiek już jest. Bardzo dziękuję za wszystkie życzenia i gratulacje. Jestem taka podekscytowana! W ciągu niecałej doby post zdobył ponad 42 tysiące polubień i ponad tysiąc komentarzy. Aktorka już wcześniej nie kryła wzruszenia i zachwytu spowodowanego nową rolą: "Zaczyna się nowy rozdział mojego życia, przepełnia mnie radością.” Wszystko wskazuje na to, że Joanna Kulig doskonale odnajduje się w roli mamy. Jeszcze raz gratulujemy!