Joanna Krupa przeszła metamorfozę 

Joanna Krupa na co dzień mieszka z mężem i córką w Los Angeles. Praca modelki często zmusza ją jednak do podróżowania. Gwiazda przebywa aktualnie w Polsce, gdzie kręcone są odcinki do nowego, jedenastego już sezonu popularnego show “Top model”. W programie uczestnicy przechodzą ogromne metamorfozy, jednak tym razem na zmianę postawiła także prowadząca. Joanna Krupa udostępniła niedawno zdjęcie, które zaskoczyło internautów.  

Modelka do tej pory była wierna swoim hollywoodzkim falom i przedziałkowi na środku. Chociaż eksperymentowała wcześniej z fryzurami, już dawno nie zmieniała diametralnie wizerunku. Aż do teraz! Joanna Krupa opublikowała na swoim Instagramie nagranie z Łukaszem Urbańskim, stylistą fryzur gwiazd. Na końcu filmu modelka pokazała się po sporej metamorfozie. Krupa postawiła na prostą, cieniowaną grzywkę, która jest hitem lata 2022. W kolejnym poście modelka zacytowała Winstona Churchilla: "Poprawiać się to zmieniać; być doskonałym to często się zmieniać". Fryzura okazała się być strzałem w dziesiątkę, a w komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo słów zachwytu:  

 
Cudowna zmiana! Wyglądasz przepięknie,

Piękna grzywka... odmładza cię,

Świetny look – pisali fani modelki.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@joannakrupa)

Joanna Krupa w najmodniejszej grzywce lata  

Joanna Krupa już wcześniej decydowała się na zmiany fryzury, jednak pierwszy raz postawiła na tak dużą metamorfozę. Chociaż dalej pozostała wierna swoim długim, blond włosom, grzywka zdecydowanie odświeżyła i odmieniła jej look. Modelka bacznie śledzi trendy i doskonale wie, jakie cięcia są w tym roku najmodniejsze.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@joannakrupa)

Grzywka to w tym sezonie absolutny hit. Polecana jest zwłaszcza wszystkim niezdecydowanym, którzy boją się dużych zmian, ale chcą odświeżyć włosy na nowy sezon. W zeszłym roku królowała tzw. “curtain bangs”, którą pokochały Francuski. W tym sezonie stawiamy na proste, cieniowane grzywki, które noszą aktualnie wszystkie dziewczyny w Los Angeles! Lekko postrzępione końce dodają całości pazura i nie przytłaczają twarzy. Świetnie pasują szczególnie kobietom o owalnej lub trójkątnej twarzy. Grzywka na prosto łagodzi rysy twarzy, maskuje zbyt wysokie czoło i wizualnie odejmuje lat! Wierną fanką takiej fryzury od lat jest Anna Lewandowska. Trenerka udowadnia, że klasyka dobrze wygląda w każdym sezonie i nigdy nie wyjdzie z mody!