Joanna Krupa - zmiany w ciąży

Wiele kobiet, które do tej pory nie były fankami Joanny Krupy zmieniło zdanie o gwieździe. Być może wpływ na to miała metamorfoza modelki w trakcie noszenia dziecka pod sercem. Gwiazda bardzo często pokazywała się bez makijażu. Fanki miały okazję ujrzeć Joanne w jej naturalnym wydaniu. Ponadto modelka chcąc zmotywować inne panie, spodziewające się dziecka udostępniała w swoich mediach społecznościowych np. treningi, które wykonuje nawet w zaawansowanej już ciąży oraz chętnie dzieliła się posiłkami, które zjada, aby mieć energię, ale jednocześnie dbać o linię. Doceniło to naprawdę dużo kobiet!

Joanna Krupa w ciąży

Joanna Krupa spodziewa się pierwszego dziecka w związku z tym wszystko, co jest związane z przyjściem na świat malucha jest dla niej nowe i ekscytujące. Świat fanów Joanny także czerpie z jej szczęścia, którego nie da się nie zauważyć po kobiecie. Ostatnio ciężarna Joanna Krupa wystąpiła nago na okładce znanego tygodnika. Zdania względem nagiego zdjęcia Joanny są podzielone. My w redakcji jesteśmy zachwycone, a wy?

Joanna Krupa nago w ciąży

To właśnie to zdjęcie pokazuje ciało Joanny Krupy w tym pięknym dla niej czasie:

fot. screenshot/ Instagram @joannakrupa

Joanna Krupa pod nagim zdjęciem napisała:

Zawsze marzyłam, żeby zrobić taka sesje podczas ciąży. Wiedziałam, że jest tylko jedna osoba, która może ją zrobić i jest to właśnie Marlena Bielińska! Nawet przed photoshopem zdjęcia wyglądają pięknie! To zdjęcie jest właśnie przed obróbką.