Joanna Koroniewska w stroju kąpielowym: awantura pod zdjęciem

Pod ostatnimi zdjęciami Joanny Koroniewskiej w stroju kąpielowym rozpętała się prawdziwa burza. Cale zamieszanie kręci się wokół biustu aktorki. Fani podzielili się na dwa obozy. Wielu z nich nazwało Joannę „deską” i skrytykowało jej naturalny wygląd. Negatywne komentarze otrzymał też uśmiech Joanny Koroniewskiej. Na fali krytyki pojawiły się również komentarze, które nie mają bezpośredniego związku z aktorką, a najprawdopodobniej zostały napisane tylko po to, by podkręcić emocje.

Wciąż ten sam pozowany uśmiech. Czy w repertuarze mimiki ma Pani inny wyraz twarzy?

W dawnych czasach kobiety prały na tarce do prania.

Joanna Koroniewska bez fotoszopa - to musiało kogoś "zaboleć"

Wielu fanów stanęło w obronie aktorki. Chwalili jej naturalność i brak fotoszopa. Mnóstwo kobiet radziło, by nie przejmowała się negatywnymi komentarzami. Niektóre z nich solidaryzowały się z Joanną Koroniewską, mówiąc, że również są deskami i są z tego dumne.

Nie rozumiem Was Ludzie... Jeśli nie podoba się Komuś wyraz twarzy Pani Asi, czy jakaś Jej części ciała, czy w ogóle Jesteście na nie, to po ch*lerę śledzicie profil tej Osoby, i nie tylko dotyczy to Pani Asi... Czy sianie hejtu jest Waszym celem życiowym?!

Jak ja lubię tu zaglądać... Tak naturalnie tu bez fotoszopów itp. Każda chwila jest dobra na zabawę z dziećmi.

Z przodu deska, z tylu deska (mam to samo) ważne, że piękne.

Warto dodać, że Joanna Koroniewska nie po raz pierwszy wywołała falę negatywnych komentarzy. Najbardziej "kontrowersyjne" zdjęcia możecie obejrzeć w naszej galerii. Gwiazda postanowiła odnieść się do negatywnych komentarzy.

ZOBACZ TEŻ: Kasia Dziurska doświadczyła Women Shamingu 

Joanna Koroniewska "płaska jak deska": reakcja na hejt 

Joanna Koroniewska z dystansem odniosła się do negatywnych komentarzy. Z humorem podsumowała falę hejtu, jaki ją spotkał.
Od dzisiaj do zdjęć zaczynam pozować tyłem. Ściskam Was Robaczki! Widzę jedno, że przypadkiem jedno zdjęcie spowodowało niemal lawinę! I dobrze.

Czasami lepiej wyrzucić z siebie złe emocje!!! Dziękuję za wszystkie Wasze wiadomości!!! Za waszą szczerość i za to, że w ogóle tak się licznie udzielacie!! Kocham! Lecę z moimi ukochanymi deskami, nie mylić z córkami, pobiegać!

Jak widać, Joanna Koroniewska nie ma zamiaru przejmować się negatywnymi komentarzami. Już wcześniej jej posty wzbudzały dużo emocji. Aktorka ma najwidoczniej na tyle pewności siebie, by nie bać się hejtu. Pani Joanno gratulujemy dystansu do siebie i świata!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zjawiska Women Shamingu, przeczytaj nasz artykuł.