Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie bez makijażu: dlaczego?

Joanna Koroniewska cały czas jest aktywna na swoim Instagramie i zamieszcza zdjęcia, często pokazujące zwyczajną codzienność. Ostatnio aktorka zamieściła zdjęcie bez makijażu i opisała sytuację, która ją spotkała. Joanna Koroniewska niedawno została mamą i często spaceruje, korzystając z pięknej pogody. Koroniewska opisała sytuację, jaka ją spotkała podczas spaceru z dzieckiem.

Dzisiejszy spacerek. Piękna pogoda, słoneczko. I nieoczekiwany zwrot akcji - Pan Paparazzi. Człowiek chce tu odpocząć a mu siedzą na ogonie - dobrze, że są media społecznościowe to może już tych zdjęć nikt nie kupi. - zamieściła wpis Joanna Koroniewska

Pod wpisem Joanny Koroniewskiej, pojawiły się wpisy Internautów, zachwyconych wyglądem aktorki: "Piękna kobieta", "I w każdym wydaniu piękna", "Joasiu super wyglądasz nie martw się", "E tam, pięknie bez makijażu", "Nie ma powodu do przejmowania się", "W każdym wydaniu jesteś piękna".

Joanna Koroniewska znana jest z dystansu do siebie i nie próbuje za wszelką cenę pokazywać siebie tylko w wersji "zrobionej". Aktorka udowadnia, że kobieta może być piękna nawet bez makijażu na zwyczajnym spacerze z dzieckiem. Tak trzymać!