Jesień to pora roku pełna kolorów i... zapachów. Nic więc dziwnego, że to właśnie z nimi związane są przesądy, które wskazują nam, czy już niedługo przyciągniemy miłość do swojego życia. Okazuje się bowiem, że jest pewien wyjątkowy zapach, który bardzo kojarzy nam się z pomarańczową porą roku, a przewiduje, że czeka nas wyjątkowe uczucie. Jeśli jesienią poczujesz ten zapach, zimą miłość zapuka do twoich drzwi. 

Jak przyciągnąć miłość? Pomogą ci zapachy jesieni

Gdy myślimy o jesieni, widzimy przede wszystkim pomarańczowo-czerwone barwy mieniące się w słońcu, noce spędzone pod kocem z kubkiem pysznej herbaty w ręce oraz krople deszczu delikatnie uderzające o parapet. Brzmi to niczym opowieść z pięknej bajki. Ale warto wyobrazić sobie coś jeszcze.

Jesień to również niezwykłe zapachy. W wyobraźni już czujemy woń ziemniaków z ogniska czy pieczonych śliwek. Ale to nie o te nuty chodzi. Jest jeszcze jeden, wyjątkowy zapach, który zapowiada, że w naszym życiu wkrótce zagości miłość. 

Zobacz także: 

Jeśli jesienią poczujesz ten zapach, zakochasz się zimą

Jeżeli jesienią poczujecie zapach liści po deszczu, możecie być pewni, że niedługo w waszym życiu pojawi się ktoś, kto przysporzy was o szybsze bicie serca. To jeden z najpopularniejszych aromatów o tej porze roku, ale nie jest łatwo go wyczuć - z reguły nie przebija się bowiem przez woń miasta. A jednak warto spróbować.

Nic nie pachnie tak jak liście po deszczu. Jeżeli zatem poczujecie ten aromat, koniecznie zróbcie jedną rzecz. Los nie uśmiechnie się bowiem do was za darmo. Jak przyciągnąć miłość?

Ostatnio pisałyśmy, że jesienią należy zrobić 1 rzecz, aby przyciągnąć miłość i pieniądze. Chodzi o zasuszenie liścia klonu. Znajdźcie go zatem pośród zmokłych płatków i zabierzcie do domu, aby o niego zadbać. A następnie pielęgnujcie uczucie, które przyjdzie do was już zimą. 

Zobacz także:

Zobacz także: