Zawsze mamy tysiące spraw na głowie, a kiedy już znajdujemy chwilę dla siebie zazwyczaj bierzemy gazetę czy książkę siadamy w fotelu i często popijamy przy tym ulubione wino. Dlaczego więc nie przeorganizować odrobinę naszego wolnego czasu i nie znaleźć chwili na pielęgnację naszego ciała? Okazuje się, że warto! Szczególnie dbamy o nie w okresie wiosenno- letnim, kiedy częściej zakładamy zwiewną sukienkę czy bikini na plażę. Nasza skóra wymaga takiej samej troski zimą i latem. Przesusza ją przebywanie w wysokich lub niskich temperaturach, szczególnie przy małej wilgotności otoczenia (klimatyzowane, ogrzewane pomieszczenia), a także chlorowana woda na basenie. Suchość skóry może się także nasilać lub pojawić z wiekiem.  

W sezonie jesienno-zimowym szczególnie przesuszają się też nasze dłonie. Natomiast chciałybyśmy, żeby były one zawsze piękne i zadbane. Niestety, dłonie nieustannie narażone są na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Jesienią i zimą zagrażają im mróz i wiatr, powodujący pierzchnięcie i zaczerwienienie oraz przesuszone powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach. 

Zima jest dla wyglądu rąk szczególnie nieprzychylna. Koniecznie należy je chronić przed wyjściem na mróz. Najlepiej stosować dobry krem i zakładać dodatkowo rękawiczki do pielęgnacji skóry dłoni na noc.   Balsamy do ciała i kremy do rąk Dove nawilżą i doskonale odżywią naszą skórę. Regularne stosowanie balsamów i kremów nawilżających Dove jest bardzo ważne, ponieważ pomagają zapewnić piękny i zdrowy wygląd naszego ciała niezależnie od pory roku. Aby skóra zachowała młody wygląd i zawsze wyglądała ładnie, trzeba ją codziennie nawilżać i odżywiać – przypomina dermatolog, ekspert marki Dove - dr Monika Serafin. Regularność ma dużą zaletę - pozwala zaoszczędzić czas oraz sprawia, że wypielęgnowana skóra nie tylko lepiej wygląda, ale i zyskuje większą odporność na czynniki zewnętrzne.

Marka Dove w swojej ofercie ma balsamy do ciała i kremy do rąk do wszystkich rodzajów skóry: od bardzo suchej, która wymaga szczególnej troski do normalnej, która wymaga codziennej pielęgnacji, lecz innego typu składników.