Nadchodzi jesień, więc czas pomyśleć o przesądach, które wiążą się z tą piękną, złocistą porą roku. Jeden z nich może przyciągnąć do nas prawdziwe bogactwo. Wystarczy, że się o to postaramy, a okazuje się, że nie prostszego. Jesienią zrób tę 1 rzecz, a przyciągniesz miłość i pieniądze. To najlepszy sposób na to, aby cieszyć się tymi darami przez cały kolejny rok - aż do kolejnego końca wakacji. 

Jesienią zrób tę 1 rzecz, a przyciągniesz miłość i pieniądze

Jesień to wyjątkowa pora roku, podczas której otrzymujemy od losu wiele cennych darów. A te są w stanie przyciągnąć do nas jeszcze wspanialsze rzeczy. Pomyślcie przez moment, co najbardziej kojarzy wam się z tą porą roku? Jej symbolem zdecydowanie są liście i to z nimi związanych jest wiele jesiennych przesądów. 

Jeżeli chcesz przyciągnąć do siebie miłość i pieniądze, wykorzystaj do tego liść klonu. Musisz jednak pamiętać o kilku rzeczach, zanim zdecydujesz się wykonać ten rytuał. 

Zobacz także: 

Liść klonu na miłość i pieniądze

Liść klonu to jeden z najbardziej charakterystycznych liści, jakie możemy znaleźć jesienią na ulicy. Nic więc dziwnego, że to właśnie on jest w stanie przyciągnąć do nas wszystko, co najlepsze.

Wystarczy, że w okresie od 22 września do końca października zdążycie zebrać liść klonu i go wysuszyć. Następnie schowajcie go w odpowiednie miejsce - w zależności od tego, jakie dary chcecie do siebie przyciągnąć. 

Jeśli zależy wam na miłości, liść klonu powinien znaleźć się pod waszą poduszką. Pamiętajcie jednak, aby go odpowiednio zabezpieczyć - np. włożyć do pudełka. Żeby bowiem zadziałał, nie może ulec uszkodzeniu.

Zobacz także:

A jak przyciągnąć pieniądze? W tym celu liść klonu powinien znaleźć się w szufladzie, w której trzymacie cenne rzeczy - to mogą być monety lub biżuteria. Wówczas sprawi, że stan waszego konta ulegnie poprawie. 

Zobacz także: