Jak przyciągnąć szczęście? Istnieje na to wiele przeróżnych sposobów, ale nie wszystkie zadziałają jesienią. Pewien znany cudowny składnik sprawi, że będzie ci się powodzić. Wiele osób korzysta regularnie z tej metody. Jesienią włóż listek laurowy do buta na szczęście. Ale uwaga, działa tylko w 1 dzień tygodnia. Sprawdź dokładnie, jak to działa i sama skorzystaj.

Jesienią włóż ten listek do buta na szczęście – o co chodzi?

Mówi się, że szczęście przychodzi do wybranych, ale można je zaprosić o wiele skuteczniej. Już nieraz wspominaliśmy, że kluczowe w zaklinaniu losu są buty. Zgodnie z przesądami wiosną należy włożyć do nich koniczynę na pomyślność, a w sylwestra umieścić w bucie pieniądze na powodzenie. Co jednak sprawi, że los uśmiechnie się do nas jesienią?

Wiele osób korzysta ze starej i sprawdzonej metody z użyciem domowego składnika, który na pewno masz pod ręką. Jesienią włóż listek laurowy do buta na szczęście. Wystarczy już jeden liść, by wejść w tę porę roku z powodzeniem. Miejsce ułożenia liścia zależy wyłącznie od właściciela obuwia. Trzeba jednak spełnić jeden ważny warunek działania liścia laurowego.

Zobacz też:

Uwaga, listek na szczęście działa tylko w 1 dzień tygodnia

Liście laurowe mają wiele właściwości magicznych. Z ich pomocą można usuwać negatywną energię, poprawiać finanse, a nawet przyciągać miłość. Jeśli zdecydujesz się włożyć listek laurowy do buta na szczęście, na pewno nie pożałujesz. Wybierz do tego buty, które najczęściej nosisz jesienią.

Aby liść laurowy w bucie zadziałał na naszą korzyść, trzeba pamiętać o ważnej rzeczy: wybrać odpowiedni dzień tygodnia. Najbardziej wskazany dzień na rozpoczynanie pasma szczęścia jest czwartek. To wtedy wkładaj nowy listek laurowy do buta. Pamiętaj także, że co tydzień, w każdy czwartek, należy wymieniać liść laurowy, by usuwał negatywną energię i przynosił szczęście.

Przeczytaj także:

Zobacz także: