Jennifer Lopez w krótkich włosach: bob – najmodniejsza fryzura na jesień 2019

Jennifer Lopez to gwiazda, o której jest ostatnio bardzo głośno. I to wcale nie za sprawą kolejnego muzycznego hitu, ale roli w być może najważniejszym w jej karierze filmie. 11 października do polskich kin wchodzą “Ślicznotki”. Produkcja opowiada historię tancerek go-go w Nowym Jorku tuż przed wybuchem wielkiego krachu finansowego.

Z uwagi na tę głośną premierę wszystkie ważne media w USA bacznie obserwują każdy krok Jennifer Lopez. Niedawno aktorka pojawiała w Nowym Jorku w stylizacji, w której nie każda kobieta czułaby się tak pewnie. Gwiazda założyła obcisłą, czerwoną sukienkę, która podkreśliła wszystkie atuty jej kobiecej figury. Na jej głowie pojawiła się najmodniejsza fryzura na jesień – bob. Swój zjawiskowy wygląd Lopez zawdzięcza nie tylko medycynie estetycznej, ale przede wszystkim zdrowemu stylowi życia oraz regularnym treningom. W ostatnich tygodniach – tańcu na rurze.

Jennifer Lopez: głośna rola tancerki go-go w filmie “Ślicznotki”

W filmie “Ślicznotki” Jennifer Lopez wciela się w postać Ramony, odważnej i charyzmatycznej tancerki go-go. Ramona pracuje w klubie nocnym, który licznie odwiedzają najważniejsze osobistości z Wall Street. Sprytna bohaterka postanawia wykorzystać sytuację (a konkretnie swoich adoratorów) i wraz z koleżankami z branży szybko zarobić duże pieniądze.

Olbrzymie zainteresowanie wokół Lopez wywołała jednak nie tylko fabuła filmu, ale także jej imponujące przygotowanie do roli. Gwiazda przez kilka tygodni uczyła się niezwykle trudnej sztuki tańca na rurze. Zaczęła praktycznie od zera. W serii filmików na swoim kanale na Youtubie pokazała, jak wyglądały jej treningi, co z pewnością wprawi w osłupienie niejedną 20-latkę. Oglądając te nagrania miejcie w pamięci, że Jennifer Lopez niedawno skończyła 50 lat.