Jennifer Grey i Clark Gregg rozwodzą się. Aktorska para po ponad 19 latach postanowiła zakończyć swój związek małżeński. O swojej decyzji rodzice 19-letniej Stelly poinformowali za pośrednictwem social mediów. Na Instagramie zwyciężczyni 11. edycji amerykańskiego "Tańca z gwiazdami" pojawiło się wzruszające oświadczenie. 

- Po 19 latach bycia razem rozstaliśmy się w styczniu, wiedząc, że zawsze będziemy rodziną, która kocha, ceni i dba o siebie nawzajem. Niedawno podjęliśmy trudną decyzję o rozwodzie, ale pozostajemy blisko i jesteśmy ogromnie wdzięczni za całe życie, jakie razem dzieliliśmy, i cudowną córką, która razem wychowywaliśmy. P.S. Płaczemy, publikując to - czytamy. 

Jennifer Grey rozwodzi się

Jennifer Grey i Clark Gregg pobrali się lipcu 2001 roku podczas uroczystej ceremonii na plaży na niewielkiej wyspie na Atlantyku, Martha's Vineyard. Pięć miesięcy później na świat przyszła ich jedyna córka, której dali na imię Stella. Jennifer Grey międzynarodową rozpoznawalność zawdzięcza roli Frances "Baby" Houseman w filmie "Dirty Dancing", gdzie zagrała u boku Patricka Swayze. Natomiast największym aktorskim sukcesem Gregga jest rola w filmie Davida Mameta "Hollywood atakuje", za którą otrzymał nagrodę NBR Award. 

ZOBACZ TAKŻE: JENNIFER GREY w kultowej sukience z "Dirty Dancing"! Wygląda tak dobrze jak 30 lat temu? [ZDJĘCIA]

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jennifer Grey (@jennifer_grey) Lip 3, 2020 o 10:33 PDT