Jennifer Aniston założyła konto na Instagramie

Jennifer Aniston, która do tej pory stroniła od mediów społecznościowych, właśnie założyła swój Instagram. To pierwsze oficjalne konto aktorki.

Widać, że fani oszaleli, ponieważ po jednym dniu konto Jennifer Aniston na Instagramie ma już ponad 7 milionów obserwujących, a liczba ta cały czas rośnie.

W bio profilu Jennifer Aniston możemy przeczytać jedynie: "Moi przyjaciele nazywają mnie Jen".

Jennifer Aniston zamieściła pierwsze zdjęcie na Instagramie: fani oszaleli

Jennifer Aniston jako pierwsze zdjęcie wstawiła selfie z aktorami grającymi główne role w serialu "Przyjaciele". Oprócz Jennifer Aniston, słynnej Rachel Green, na zdjęciu pojawili się: Lisa Kudrow (Phoebe Buffay), Courtney Cox (Monica Geller), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), a także Matthew Perry (Chandler Bing) i David Schwimmer (Ross Geller). Aktorka pod zdjęciem zamieściła krótki opis:

I teraz jesteśmy też instagramowymi przyjaciółmi. Cześć Instagram!

Fani w komentarzach nie kryją emocji i widać, że pomysł założenia przez Jennifer Aniston konta na Instagramie bardzo im się spodobał.

Jennifer Aniston o powrocie "Przyjaciół"

„Przyjaciele” to kultowy amerykański serial komediowy o grupie przyjaciół mieszkających w Nowym Jorku. Serial był wyświetlany w ponad 100 krajach w latach 1994-2004.

Serial przez ten czas zdobył 7 nagród Emmy, w tym dla najlepszego serialu komediowego, a także Złoty Glob, dwie nagrody Stowarzyszenia Aktorów Filmowych oraz 56 innych nagród i 152 nominacje.

Jennifer Aniston w jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że rola Rachel w serialu "Przyjaciele" była jedną z jej ulubionych i chętnie zagrałaby ją ponownie. "Zanim serial się skończył, ludzie często pytali, czy wrócimy. Z Courteney i Lisą często o tym rozmawiamy. Zdarza mi się o tym fantazjować. To naprawdę była najlepsza robota, jaką miałam. Nie wiem, jak by to dziś wyglądało, ale nigdy nic nie wiadomo. Teraz z powodzeniem realizuje się tyle rebootów seriali. Wiem, że Matt LeBlanc nie chce już o tym słyszeć. Ale może my byśmy go do tego namówiły. Albo po prostu poczekajmy jeszcze trochę, a wtedy Lisa, Courteney i ja zagramy w reboocie „Złotek” i spędzimy nasze ostatnie lata razem na wiklinowych krzesłach" - powiedziała Aniston w rozmowie z "InStyle"

A Waszym zdaniem powrót "Przyjaciół" po 25 latach to dobry pomysł? My jesteśmy na tak.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

And now we’re Instagram FRIENDS too. HI INSTAGRAM

Post udostępniony przez Jennifer Aniston (@jenniferaniston) Paź 15, 2019 o 6:03 PDT