Jennifer Aniston i Justin Theroux biorą rozwód

Amerykańska aktorka i była żona Brada Pitta, Jennifer Aniston bierze rozwód po niecałych trzech latach małżeństwa. Wcześniej Aniston spotykała się z Theroux przez siedem lat. Para wydała wspólne medialne oświadczenie, w którym wyjaśnili, że ich związek można zaliczyć już do przeszłości. Aniston z mężem byli podobno w separacji już roku, spędzali osobno Boże Narodzenie i, według doniesień życzliwych przyjaciół, często się kłócili.

Jennifer Aniston z mężem wydali oświadczenie

"Aby ograniczyć kolejne spekulacje, postanowiliśmy oficjalnie poinformować, że jesteśmy w separacji. Tę wspólną decyzję podjęliśmy zgodnie pod koniec ubiegłego roku. Pozostaniemy przyjaciółmi. W normalnych okolicznościach zachowalibyśmy tę wiadomość dla siebie, ale biorąc pod uwagę, że branża plotkarska nie może oprzeć się możliwości spekulacji i wymyślenia kolejnych plotek, chcieliśmy osobiście przekazać informację. Od tej chwili wszystko, co jest publikowane na nasz temat, a nie pochodzi bezpośrednio od nas, nie jest prawdą. Od teraz cokolwiek wyjdzie na temat naszej separacji od osób trzecich, jest niczym innym jak wymyślaną przez nie fikcją. Będziemy robić, co w naszej mocy, by zachować do siebie wzajemny szacunek oraz miłość, jaka nas połączyła." 

Aniston i jej mąż Justin Theroux poznali się na planie filmu "Tropic Thunder". Uchodzili za wzorowe małżeństwo, które trzyma swoją prywatność w tajemnicy, z dala od błysku fleszy. To już drugi rozwód Aniston, która wcześniej rozstała się ze słynnym hollywoodzkim przystojniakiem Bradem Pittem (Pitt zostawił Aniston dla Angeliny Jolie). Krążą plotki, że Brad Pitt, który ostatnio zostawił gromadkę dzieci i Angelię Jolie, może chcieć wrócić do Jennifer Aniston.

Czyżby w Hollywood szykował się wielki powrót słynnej pary Aniston Pitt?