Kim jest jasnowidz Oskar? 

Jasnowidz Oskar to jedna z oryginalnych osobistości, które aktywnie działają w internecie. Mężczyzna prowadzi stronę internetową, na której opisuje siebie jako bioenergoterapeutę oraz osobę, która posiada umiejętności nadprzyrodzone. Twierdzi on, że potrafi uzdrawiać energią ciężko chore osoby i czyni to nawet na odległość. Informuje również swoich odbiorców o tym, że z wykształcenia jest prawnikiem, zaś zawodowo zajmuje się tzw. leczeniem energią. Podaje informacje o tym, że ukończył wiele kursów z tego obszaru i posiada potwierdzające to certyfikaty oraz dyplomy. Oprócz tego zajmuje się również przepowiadaniem przyszłości. Jego pełne imię i nazwisko to Oskar Kornfeld. 

Zobacz także: 

Jasnowidz Oskar i przepowiednie o przyszłości kraju i Europy

Jasnowidz Oskar z Wrocławia zajmuje się zaglądaniem w przyszłe losy świata. Jego wizje dotyczą w szczególności tego, co dzieje się w polskiej i zagranicznej polityce. Proroctwa, które mają przybliżać to, co czeka kraj, Europę oraz świat, publikowane są w internecie w formie nagrań wideo. Jasnowidz Oskar najnowsze filmiki zamieszcza na kilku popularnych platformach. Są nimi: Youtube, TikTok oraz Rumble. 

Z ostatniej ze wspomnianych internetowych platform mężczyzna korzysta od grudnia 2021 roku. Obecnych jest tam aż 76 nagrań jasnowidza Oskara. Rumble to miejsce, gdzie mężczyzna publikuje filmiki o następujących tytułach: 

  • Nadciąga straszny czas, zaszczepieni będą masowo puchnąć i umierać prosić o ratunek u Oskara
  • Zburzenie Jerozolimy i odbudowa Jerozolimy, nowa Jerozolima 
  • Potwierdzenie, w bazie USA wojskowej w Holandii prawie nie doszło do wybuchu bomby atomowej
  • Czy kupować dolary, czy nic nie robić jak inwestować, co będzie na rynku
  • Kłamstwa lekarzy i naukowców o szkodliwości pomidorów i ogórków kontra szczepionki i mięso

Zobacz także: 

Polityczne przepowiednie jasnowidza Oskara 

Po analizie treści zawartych na platformie widać, że jasnowidz Oskar nie ma problemu z wypowiadaniem się na tematy związane z polityką, ekonomią ani gospodarką. Co więcej, z wielkim zaangażowaniem i śmiałością wygłasza swoje tezy o tym, kto wygra wybory w 2023 roku. Nie kryje przy tym swoich antypatii do wybranych partii politycznych oraz konkretnych polityków. Wszystko, o czym opowiada, ubiera w szaty jasnowidzenia. W ten sposób działa Jasnowidz Oskar. Youtube jest kolejnym serwisem, gdzie można znaleźć filmy z przepowiedniami. Niektóre z nich są powielone bądź dotyczą zbliżonych tematów.

Zobacz także:

Bioenergoterapeuta jak ma w zwyczaju określać się mężczyzna posiada własny kanał na YouTube od 2016 roku, na którym zgromadził 13,1 tys. subskrybentów. Przez okres 7 lat udało mu się stworzyć aż 286 treści wideo. Znaleźć tu można filmy, w których alarmuje o tym, że wybuch III wojny światowej jest możliwy w każdej chwili. Do innych katastroficznych wizji należą również te, w których przewiduje eksplozję meteorytu na terytorium Chin.

Jasnowidz Oskar z Wrocławia bardzo często komentuje bieżące wydarzenia polityczne. Dodatkowo twierdzi, że w jego wizjach zawarta jest przyszłość, która czeka kraj. Bardzo często nawiązuje również do tego, co wydarzy się na świecie. Część z jego proroctw maluje się w czarnych barwach. Mężczyzna twierdzi również, że przewidział nadejście pandemii koronawirusa na długo przez jej rozpoczęciem - miało to miejsce jeszcze w 2014 roku.  

Jasnowidz Oskar, znany w sieci również jako prorok Oskar, jest też obecny w mediach społecznościowych. Posiada konto zarówno na Facebooku, jak i TikToku. Publikuje tam krótkie filmiki oraz posty, które jednoznacznie wskazują na jego poglądy polityczne i ulubione ugrupowania.