Drzewoterapia (sylwoterapia) cieszy się już olbrzymią popularnością. Coraz więcej osób chętnie korzysta z dobroci, jakie mogą nam dać różne gatunki drzew. Żeby z nich skorzystać, wystarczy przytulić się do ich kory. Dużą popularnością cieszą się rośliny, które przynoszą nam zdrowie lub spokój psychiczny. Jest też jednak szczególne drzewo na sukces i bogactwo - dzięki niemu jesteśmy w stanie przyciągnąć do siebie pieniądze. 

To drzewo na sukces i bogactwo

Wydawać się może, że drzewo nie jest w stanie zesłać na nas bogactwa. Wystarczy jednak przytulić się do jego kory, zamknąć oczy i wyobrazić sobie to, co chcemy osiągnąć, czyli w tym przypadku pieniądze i sukces. Gdy uwierzymy w to wyobrażenie, zaczniemy je do siebie przyciągać. 

Zobacz także:

Gatunkiem drzewa, które jest w stanie pomóc nam w osiągnięciu sukcesu, jest niezwykle popularna w naszym kraju jarzębina. Choć kojarzy się głównie z jesienią, jej cenne właściwości działają przez cały rok - nawet gdy na drzewie nie ma czerwonych kulek. 

Jarzębina to drzewo na sukces i bogactwo. Zobacz, jakie jeszcze ma właściwości

Pełna nazwa tego drzewa to jarząb pospolity. Korzystanie z jego cudownych właściwości wpływa na sukces, kreatywność oraz bogactwo. To jednak nie wszystko.

Gdy przytulimy się do kory jarzębiny, jesteśmy też w stanie ochronić się przed wszelkim złem. To drzewo ma również moce uzdrawiające. Pomaga nam się wyciszyć, uspokoić i dodaje energii do zmian.

Co ciekawe, jarzębina kojarzy się również z pokojem. Korzystnie wpływa na nasz układ nerwowy i może nas zmotywować do działania.  

Zobacz także:

Skorzystacie z właściwości jarzębiny w swoim życiu? 

Zobacz także: