To co aktualnie robi Alessandro jest prawdziwą modą, jest świeże i dobre.”, mówi aktor i wokalista Jared Leto o umiejętnościach Alessandro Michele z Gucci, jednym z najbardziej kreatywnych projektantów w Europie.

Rok temu, bo w grudniu 2015, Leto został męskim ambasadorem włoskiego domu mody i jednym z najlepszych przyjaciół Michele. Panowie pojawili się razem podczas ceremonii rozdania Oscarów, gdzie aktor przedstawiał wizjonerskiego projektanta innym gwiazdom, potem na Met Gali w Nowym Jorku (Jared Leto był od stóp do głów ubrany w Gucci), a na ostatnim męskim pokazie domu mody wiosna 2017 Leto siedział w pierwszym rzędzie (oczywiście w stylizacji z metką GG). Podczas premiery swojego najnowszego filmu (z którego, prawdę mówiąc,  jest średnio zadowolony) Jared także nosił Gucci (mokasyny, gobelinowe wzory i sweterki w zwierzęce motywy).

Ta marka pasuje do kontrowersyjnego i lubiącego eksperymenty z własnym wizerunkiem aktora, który nie boi się zagrać transseksualisty (Witaj w klubie) czy Jokera (Sala Samobójców). Koniecznie zobaczcie nową sesję zdjęciową i ten piękny filmowy zwiastun Gucci Guilty!