Janusz Chabior jest jednym z tych aktorów, którzy w filmach są często obsadzani "po warunkach". Przez widzów kojarzony jest głównie z produkcji, gdzie wciela się w postaci ze świata kryminalnego, policjantów czy oficerów SB. Aktor ma na swoim koncie wiele świetnych występów na deskach teatralnych, a w ciągu ostatnich kilku lat stał się również ulubieńcem Patryka Vegi - Chabior pojawił się m.in. w filmach "Botoks", "Kobiety Mafii" oraz "Służby specjalne". O swoim życiu prywatnym Janusz Chabior nie mówi w zasadzie nic. Chociaż pojawia się z partnerkami na premierach filmów, w których występuje, nie opowiada o swoich związkach w kolorowych magazynach. Ostatnio zaskoczył swoich fanów, kiedy na Instagramie poinformował, że oświadczył się o 18 lat młodszej partnerce.

Janusz Chabior zaręczył się

Janusz Chabior w 2013 roku rozwiódł się z żoną, Anitą Poddębniak. Kiedy niedługo później pojawił się na premierze filmu "Drogówka" z 23-letnią wówczas Anną Janik, internauci spekulowali że jest to jego znajoma, a może nawet córka. Jak się jednak później okazało, aktor ma jedynie syna Nikodema, a młoda kielczanka była po prostu jego nową partnerką. Związek Chabiora i Janik ostatecznie rozpadł się, a gwiazdor związał się z o 18 lat młodszą od niego Agatą Wątróbską. Jak czytamy na Instagramie aktora, to właśnie 38-latka została niedawno jego narzeczoną!

Kim jest Agata Wątróbska? 38-latka jest absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej, aktorką teatralną oraz filmową. Widzowie mogą kojarzyć ją z takich produkcji, jak "Ucho Prezesa", "Przepis na życie" czy "O mnie się nie martw".

Janusz Chabior i Agata Wątróbska zaręczyli się we Włoszech, w Corleone. Na zdjęciu zrobionym polaroidem, które opublikował aktor widać, jak zakochani trzymają się za ręce, a na palcu serdecznym kobiety lśni zaręczynowy pierścionek. 

Serdecznie gratulujemy!

Zdjęcia zaręczonej pary obejrzycie w naszej GALERII.

 

Zobacz także: