Jane Seymour zachwyciła na czerwonym dywanie

Jane Seymour, czyli uwielbiana przez widzów Doktor Quinn po raz kolejny oczarowała wszystkich. 71-letnia aktorka pojawiła się ostatnio na gali Amerykańskiego Instytutu Filmowego. Gwiazda oczarowała fotoreporterów i Internautów na całym świecie. Nic dziwnego Jane Seymour wyglądała zjawiskowo. Jak ona to robi? 

Jane Seymour na ściance tryskała energią, czym skradła serca fotoreporterów. Na zdjęciach nie zobaczycie sztucznego uśmiechu i dziwnych póz. Ta kobieta ma w sobie naturalność i w tym tkwi jej piękno. Seymour tego dnia postawiła na długą żółtą gorsetową suknię ze zdobieniem z przodu. Kreacja podkreślała przepiękną figurę aktorki, eksponując jej ramiona. Jednak to uśmiech, radość i entuzjazm sprawiły, że Internauci nie kryją słów zachwytu nad 71-latką. 

Seymour niejednokrotnie w wywiadach podkreślała, że swój wygląd zawdzięcza zdrowym nawykom i aktywności fizycznej. Co się za tym kryje?

Fot. East News

Zobacz także:

Jane Seymour zdradza sposoby na swój wygląd

Jane Saymour znalazła swój sposób, żeby czuć się dobrze w swoim ciele. Jak podkreśla, grunt to samoakceptacja. 

Chodzi o to, co mogę zrobić, aby być najlepszą wersją siebie, zamiast starać się być kimś innym(…) Nie jestem Cindy Crawford. Jestem Jane Seymour - mówi aktorka.

Aktorka przyznaje, że regularnie ćwiczy. W jej programie nie ma drastycznych ćwiczeń siłowych, za to uprawia pilates, ćwiczenia z lekkimi ciężarkami i jogę. Seymour jest również wielką zwolenniczką gyryotonic - to trening, który angażuje całe ciało, tak, by zwiększyć zakres jego ruchów. Ruchy są płynne połączone z odpowiednim rytmem oddechowym.

Jeśli chodzi o dietę, to Jane nie stosuje restrykcyjnych diet. Jedynie jest wierna postowi przerywanemu 16:8. Co się za tym kryje?  Post przerywany 16:8 polega na powstrzymywaniu się od jedzenia przez 16 godzin i jedzeniu podczas 8-godzinnego okna żywieniowego. Co to oznacza w praktyce? Jeśli pierwszy posiłek zostanie zjedzony o 10.00, ostatni powinien przypaść na 18.00. Po tym czasie okno żywieniowe się zamyka.

Saymour podkreśla, że najważniejsze to słuchać swojego ciała. Ona samo nam podpowiada, co jest dla nas dobre. Uleganie sezonowym dietom może nas tylko zgubić.

Dodatkowo gwiazda jest zwolenniczką prostej pielęgnacji. Skupia się na właściwym oczyszczaniu skóry, nawilżaniu jej i ochronie przeciwsłonecznej.

To Cię może zainteresować:

Zobaczcie wspaniałą Jane Seymour w naszej galerii zdjęć: