Często możemy zauważyć, że pewna osoba przypomina nam nieco któreś ze zwierząt. Wspólne cechy pojawiają się głównie w charakterze, a także w odruchach, mimice czy wyglądzie. Duchowe zwierzę można odnaleźć za pomocą znaku zodiaku, ale odpowiedź przynosi także numerologia. Jakie zwierzę w tobie siedzi? Odpowiedź może cię nieźle zaskoczyć. Numerologia wskazuje twoje zwierzęce wcielenie i jego najważniejsze cechy. Przekonaj się sama.

Numerologia wskazuje twoje zwierzęce wcielenie

Zwierzę, które w tobie mieszka, odkryjesz za pomocą numerologii. W tym celu zacznij od odkrycia swojego portretu numerologicznego, który jest też nazywany liczbą osobistą lub liczbą urodzenia. Zapisz na kartce swoją datę urodzenia, a następnie zsumuj wszystkie cyfry, które w niej widnieją, aż do uzyskania pojedynczej cyfry (na potrzeby tego działania sumujemy także liczby mistrzowskie).

Przykładowo osobistą liczbę numerologiczną (urodzenia) obliczysz w ten sposób:

Data urodzenia: 14.06.1981      1+4+0+6+1+9+8+1=30   3+0=3

Wynik, czyli liczba osobista kogoś o dacie urodzenia 14.06.1981, to 3. Dzięki niej odkryjesz, jakie zwierzę jest ci zapisane w gwiazdach i wskazuje wiele twoich cech. Numerologia zakłada bowiem, że każdy człowiek powiązany jest z liczbą, która nie tylko wiele znaczy w jego życiu, ale wyznacza również ścieżkę jego duszy. W tym wypadku wyznacza, jakie zwierzę w tobie siedzi.

Zobacz też:

Jakie zwierzę w tobie siedzi? 

Poznaj swoje numerologiczne zwierzę. Czy jesteś czujny i ostrożny jak zając? A może dumny i żądny komplementów jak paw? Porównaj swoją osobistą liczbę numerologiczną z poniższymi wynikami i sprawdź, jakie jest twoje zwierzęce wcielenie. 

Zobacz także:

Numerologiczna 1
Panda – wskazuje na potrzebę pielęgnowania wewnętrznego dziecka i ciekawość świata. Kryje w sobie wiele paradoksów, niespodzianek i przeciwnych cech. Ma wiele wspólnego z filozofią "żyj i dać żyć innym". Kocha spokój, towarzystwo rodziny i przyjaciół, lubi się bawić i korzystać z życia.

Numerologiczna 2
Paw – zaznacza potrzebę bycia adorowanym, wspieranym i podziwianym. Te piękne ptaki wiele czasu i energii poświęcają na prezentowanie się światu. Symbolizują piękno, perfekcjonizm, ambicję i siłę. Cechuje go głęboka intuicja, wierność, wytrwałość i mocny charakter.

Numerologiczna 3
Kot – chodzi własnymi ścieżkami, ma ciekawe i szalone pomysły. Nigdy nie robi tego, czego naprawdę nie chce. Jest oryginalny, ale często także przyjacielski, pomocny i życzliwy. Zachęca do dbania o własne potrzeby, otoczenia siebie opieką.

Przeczytaj też:

Numerologiczna 4
Motyl – zaczyna od niepozornej gąsienicy, by zmienić się w piękne i podziwiane zjawisko. Wskazuje na niełatwą drogę życia, która jednak przeradza się w sukces. Kryje w sobie wielki potencjał i siłę. Oznacza także dążenie do wolności, ruchu i zmian.

Numerologiczna 5
Pies – wyróżnia się optymizmem, potrzebą ruchu, radością i energią. Symbolizuje lojalność, pomoc, wsparcie i szczerość. Potrzebuje w życiu towarzystwa i opoki rodziny. Ma możliwości budowania swojej kariery i wzrostu. Przestrzega przed ukrywaniem swoich problemów.

Numerologiczna 6
Delfin – wskazuje na inteligencję, humor, zaradność i wolność. Może posiadać te zalety w sobie lub wytrwale do nich dążyć. Ten patron wskazuje jednak, że wiele cech pokazywanych na zewnątrz to tylko pozory. Warto skupić się na odkryciu prawdy o sobie.

Zainspiruj się:

Numerologiczna 7
Słoń – oznacza doskonała pamięć, inteligencję, a także godność i honor. Wiele dziedzin życia wyciąga je ku władzy i zarządzaniu. Ma w sobie wiele siły, cierpliwości i uporu w dążeniu do celu. Słoń wskazuje na poszukiwanie inspiracji i gromadzenie wiedzy, którą warto przekazywać innym.

Numerologiczna 8
Żaba – poszukiwanie życiowej harmonii, a także spryt, optymizm i ostrożność. Przyciąga z łatwością szczęście i powodzenie, w tym również w sprawach finansowych. Przypomina o konieczności dopuszczania do siebie zmian, nowych ludzi i spoglądania na życie z dystansu.

Numerologiczna 9
Zając – wskazuje na ostrożność, czujność i gotowość do reagowania. Symbolizuje podatność na wrogie działania, zmienne nastroje i wpływy. Zając to także rozbudowana empatia i życzliwość, kruchość i zaufanie. To duchowe zwierzę wskazuje jednak na tendencje do uległości i pesymizmu.

Sprawdź także: