Rytuał z magiczną gałązką może rozwiązać wiele twoich codziennych problemów. Dzięki magiczny właściwościom tego drzewa skutecznie zablokujesz dopływ negatywnej energii i chronisz swoją życiową przestrzeń przed złymi mocami. Musisz jednak zdawać sobie sprawę z tego, że żadne zaklęcie, ani praktykowanie białej magii nie zwalnia cię z odpowiedzialności za swoje życie.

Sprawdź:

Rytuał z magiczną gałązką. Z jakiego drzewa?

Rytuał z magiczną gałązką jest praktykowany od wieków, a z magicznych właściwości akacji korzystali już pradawni Słowianie. Ma to swoje ważne uzasadnienie, ponieważ w magii drzew ukryta jest potężna moc, które może mieć realny wpływ na nasze życie. Zgodnie z wiedzą, jaką pozostawili nam przodkowie drzewo akacji, a w zasadzie Robinia akacjowa:

 • chroni przed działaniem sił nieczystych,
 • ogranicza wpływ złych mocy na ludzi i zwierzęta,
 • stanowi skuteczną barierę dla wampirów energetycznych,
 • chroni od zdrady ze strony partnera.

Dzieje się tak, ponieważ wyjątkowe siły kryją się w kolcach. Zanim jednak wykorzystasz akacjową gałązkę w celach ochronnych, koniecznie wykonaj odpowiedni rytuał. W innym wypadku jej działanie nie będzie skuteczne. 

Zobacz także:

Rytuał z magiczną gałązką. Instrukcja krok po kroku

Zanim zaczniesz praktykować białą magię, koniecznie zastanów się nad swoją intencją. Odpowiedź sobie na pytanie, co cię dręczy, w czym tkwi problem i w jaki sposób możesz zmienić swoją sytuację. Twoja intencja musi być dokładna i precyzyjna, ponieważ w innym wypadku, wygenerowana energia  się rozproszy. Ponadto, pod żadnym pozorem swoją intencją nie możesz szkodzić innej osobie, ponieważ takim działaniem przyciągniesz do siebie same kłopoty.

 1. Oczyść swoje myśli z negatywnej energii.
 2. Wczesnym rankiem lub późnym wieczorem udaj się do drzewa akacji. Najlepej jeśli rośnie ono w mało uczęszczanym miejscu.
 3. Poproś drzewo o pomoc i zerwij gałązkę, którą wskaże ci intuicja.
 4. Gdy będziesz mieć w dłoni gałązkę z kolcami, wypowiedz szeptem swoją intencję.
 5. Wróć do domu lub mieszkania najszybciej jak to możliwe.
 6. Przy pomocy akacjowej gałązki symbolicznie przegoń wszystkie złe moce z domu, tak jakbyś je chciała wymieść.
 7. Po wykonaniu tej czynności powieś gałązkę przy drzwiach wejściowych. Od tej pory będzie chroniła twoją przestrzeń życiową.

Działanie magicznej gałązki jest bezterminowe, jednak dla własnego bezpieczeństwa powinnaś ją wymieniać do 6 tygodni.

Zobacz także:

Przeczytaj także: