Każdy znak zodiaku ma swojego patrona w postaci planety. To właśnie on wpływa na naszą osobowość i to, jak tak naprawdę wygląda nasze życie. Warto zatem zdać sobie sprawę z tego, jaka planeta rządzi naszym znakiem zodiaku. Dzięki temu będziemy wiedzieć, co wpływa na niektóre nasze zachowania oraz decyzje. 

Planeta, która nami rządzi, ma duży wpływ na naszą osobowość

Nie od dziś wiadomo, że ułożenie planet ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Wszelkiego rodzaju retrogradacje oraz deszcze spadających gwiazd znacząco oddziałują na nas i na to, jak wygląda nasze życie.

Okazuje się, że nie tylko ruchy planet mogą spowodować, że zachowujemy się tak a nie inaczej. Każdy znak zodiaku ma bowiem swojego patrona w postaci planety. To właśnie przede wszystkim on wpływa na naszą osobowość i to, w jaki sposób postępujemy na co dzień.

Zobacz także: 

Zobacz, jaka planeta rządzi twoim znakiem zodiaku. 

Jaka planeta rządzi twoim znakiem zodiaku? - Baran

Baran jest znakiem zodiaku sterowanym przez Mars. Dlatego też jest wybuchowy. Mars patronuje bowiem prawdziwym wojownikom. Łatwo ich zdenerwować i doprowadzić do tego, że nas zaatakują. Zawsze mają swoje zdanie i walczą w obronie bliskich. 

Jaka planeta rządzi twoim znakiem zodiaku? - Byk

Byk jest pod opieką Wenus. Właśnie dlatego jest to znak zodiaku, który lubi pławić się w luksusie. Przywiązuje dużą wagę do rzeczy materialnych, ale mimo wszystko pamięta o tym, żeby być serdecznym w stosunku do innych ludzi. 

Zobacz także:

Jaka planeta rządzi twoim znakiem zodiaku? - Bliźnięta

Bliźnięta są tak samo energiczne jak Merkury. Właśnie dlatego są żywiołowe i nie brakuje im zapału do działania. Gdy są o coś proszone, błyskawicznie wywiązują się z powierzonych zadań. Mogą jednak mieć problemy z podejmowaniem decyzji.  

Jaka planeta rządzi twoim znakiem zodiaku? - Rak

Rak jest znakiem zodiaku, którym opiekuje się Księżyc. Bywa tajemniczy, ale przede wszystkim wrażliwy. Zawsze skupia się na oświetleniu drogi innych, często zapominając o zadbaniu o samego siebie. Przez to łatwo wpada w depresję. 

Jaka planeta rządzi twoim znakiem zodiaku? - Lew

Lew to Słońce. Jest pewny siebie i niezwykle towarzyski. To energiczny znak zodiaku, który doskonale wie, ile jest wart. Kocha ludzi i jest lojalny wobec najbliższych. Tylko im potrafi pokazać swoją wrażliwą stronę. 

Jaka planeta rządzi twoim znakiem zodiaku? - Panna

Merkury jest nie tylko patronem Bliźniąt. Również Panna może liczyć na jego względy. Właśnie dlatego ten znak zodiaku jest błyskotliwy i bardzo pracowity. Potrafi szybko wykonać powierzone mu zadania, choć jest bardziej powściągliwy w wyrażaniu emocji niż Bliźnięta. 

Zobacz także: 

Jaka planeta rządzi twoim znakiem zodiaku? - Waga

Waga również ma sprzymierzeńca w postaci Wenus. Dzięki temu jest znakiem zodiaku tak wrażliwym na sztukę. Wagi są perfekcjonistkami, choć trudno im się z reguły na coś zdecydować. Podczas swoich wyborów zawsze są jednak opanowane. 

Jaka planeta rządzi twoim znakiem zodiaku? - Skorpion

Skorpion może mieć tylko jednego patrona w postaci Plutona. Właśnie dlatego jest tak mocnym i charakternym znakiem zodiaku. Nigdy nie odpuszcza i podąża po trupach do celu. Jest jednak bardzo oddanym przyjacielem, na którym można polegać. 

Jaka planeta rządzi twoim znakiem zodiaku? - Strzelec

Strzelec to znak zodiaku kierowany przez Jowisza. Jest charyzmatyczny i temperamentny. Ludzie uwielbiają przebywać w jego towarzystwie - zwłaszcza wtedy, gdy to on gra pierwsze skrzypce. Potrafi zrozumieć każdego i wyciągnąć pomocną dłoń, ale tylko wtedy, gdy mu się chce. 

Jaka planeta rządzi twoim znakiem zodiaku? - Koziorożec

Koziorożec ma sprzymierzeńca w postaci Saturna. Nie boi się ciężkiej pracy - zwłaszcza gdy widzi w niej konkretny cel. Choć jest powściągliwy w wyrażaniu własnych emocji, bardzo zależy mu na bliskich, którym jest w stanie oddać wszystko - nawet ostatnią koszulę. 

Jaka planeta rządzi twoim znakiem zodiaku? - Wodnik 

Wodnik ma przyjaciela w postaci Urana. To znak zodiaku o wielu zainteresowaniach i ogromnej inteligencji. Jest mądry, często ma analityczny umysł i lubi wyzwania. Bywa też oszczędny, przez co niektórzy uważają go za skąpca. 

Jaka planeta rządzi twoim znakiem zodiaku? - Ryby

Neptun jest bogiem mórz i oceanów - nic więc dziwnego, że to właśnie Ryby znajdują się pod jego opieką. Ten znak zodiaku uwielbia pogrążyć się w marzeniach i uciec od rzeczywistości. Ma dobrą intuicję, ale nie jest konsekwentny, przez co zdarza mu się zbłądzić. 

Zobacz także: