Do testowania kosmetyków zaprosiliśmy 150 czytelniczek. Testerki otrzymały od nas 2 zestawy: dla kobiet w wieku 50+ i 60+.

Pierwsze 75 uczestniczek dostało na próbę Zestaw 1: dla kobiet 50+

  • Nawilżający krem przeciwzmarszczkowy na dzień SPF15
  • Odżywczy krem na noc
  • Serum- maska wygładzająco-napinająca do twarzy, szyi i dekoltu
  • Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy na dzień i na noc

Kolejne 75 testerek wypróbowało Zestaw 2: dla kobiet 60+

  • Ujędrniający krem przeciwzmarszczkowy na dzień SPF15
  • Odbudowujący krem przeciwzmarszczkowy na noc
  • Serum- maska wygładzająco-napinająca do twarzy, szyi i dekoltu
  • Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy na dzień i na noc

Co wyróżnia serię Radical Age Architect?

Produkty z linii Radical Age Architect zostały stworzone po to, by chronić skórę przed elektrosmogiem. Każdego dnia komórki skóry narażone są na uszkadzające je działanie czynników zewnętrznych - pola elektromagnetycznego (PEM) i światła niebieskiego (HEV). Może to prowadzić do nieprawidłowych podziałów komórek, a co za tym idzie – do pogorszenia się kondycji i wyglądu skóry, objawiającego się m.in. przyspieszonym starzeniem.

Dlaczego elektrosmog jest tak szkodliwy?

Szkodliwe czynniki zewnętrzne, które są nazywane elektrosmogiem, degradują włókna białek strukturalnych skóry (kolagenu i elastyny), depolimeryzują kwas hialuronowy i przyspieszają procesy fotostarzenia skóry. To właśnie ich działanie powoduje, że cera nabiera niezdrowego odcienia. Na szczęście na rynku pojawiła się odpowiedź na ten problem – seria Radical Age Architect, która chroni skórę przed elektrosmogiem.

Co sądzą o serii Radical Age Architect nasze testerki?

Cała linia Radical Age Architect skupia się na tym, żeby przywrócić skórze dobrą kondycję i odbudować prawidłową architekturę włókien podporowych skóry. Zadaniem kosmetyków jest też jej odżywienie i skuteczne nawilżenie, a oprócz tego wszystkie produkty mają działanie przeciwzmarszczkowe. 9 na 10 testerek zauważyło znaczną poprawę jakości swojej skóry po stosowaniu produktów od Farmony.

„Bardzo dobry skład, konsystencja, przyjemne działanie, poręczne opakowania, przystępna cena. Produkty dostosowane do potrzeb dojrzałej skóry, wieku, kondycji.” – pisze Andżelika G., jedna z testerek serii Radical Age Architect.

Jak testerki oceniają działanie składników aktywnych?

Nawilżający krem przeciwzmarszczkowy na dzień RADICAL AGE ARCHITECT 50+ i Ujędrniający krem przeciwzmarszczkowy na dzień RADICAL AGE ARCHITECT 60+ SPF 15 zawierają aktywny składnik PEM & BLUE LIGHT PROTECT. To rodzaj tarczy ochronnej, która ogranicza niekorzystne skutki wpływu promieniowania niebieskiego na komórki skóry. 97% Testerek twierdzi, że po zastosowaniu kremu na dzień z serii Radical Age Architect, poprawiła się jędrność i elastyczność ich skóry.

A co z kremem na noc?

Uczestniczki testu sprawdzały skuteczność dwóch kremów na noc: Odżywczego kremu przeciwzmarszczkowego na noc RADICAL AGE ARCHITECT 50+ i Odbudowującego kremu przeciwzmarszczkowego na noc RADICAL AGE ARCHITECT 60+.  W grupie 50+ aż 96% ankietowanych uważa, że krem na noc skutecznie wygładza i wypełnia drobne zmarszczki. W grupie 60+, 93% kobiet przyznało, że dzięki stosowaniu kremy z linii Radical Age Architect, poprawiła się jędrność i elastyczność ich skóry. Testerki w obydwu grupach dodały też, że ich skóra wygląda na wyraźnie młodszą i bardziej wypoczętą odkąd używają kremu odżywczego.

Jak wypadły pozostałe produkty Radical Age Architect?

Ostatnie dwa produkty, czyli Serum-maska wygładzająca do twarzy, szyi i dekoltu RADICAL AGE ARCHITECT 50/60+ oraz Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy RADICAL AGE ARCHITECT 50/60+ były testowane przez obydwie grupy. Aż 92% testerek było zadowolonych z efektów działania serum, które ich zdaniem skutecznie redukuje opuchliznę i cienie pod oczami. Uczestniczki chwaliły sobie również maskę, głównie ze względu na to, że skutecznie ujednolica koloryt skóry.

Czy testerki poleciłyby kosmetyki Radical Age Architect przyjaciółce?

Aż 96% badanych odpowiedziało twierdząco. Uczestniczki testu są zadowolone z efektów i zauważyły wyraźną poprawę jędrności, gęstości i elastyczności skóry. Zobaczcie, co jeszcze sobie chwalą: