Zimowy narodowy: jakie atrakcje dla dzieci i dorosłych?

Płyta PGE Narodowego w Warszawie, na okres zimowy zmienia się w Zimowy Narodowy i staje się zimowym miasteczkiem zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu. Co roku na Zimowym Narodowym jest wiele atrakcji, z których może skorzystać każdy, zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe. Największą atrakcją są oczywiście lodowiska, które Zimowy Narodowy ma aż dwa – lodowisko duże i mniejsze. Także dużą popularnością cieszą się „Poranki dla dzieci z PGE Energia Ciepła”, czyli zajęcia, na których dzieci uczą się lub rozwijają swoje umiejętności jazdy na łyżwach. Instruktorzy z Ice&Fun dzielą dzieci na grupy, w zależności od stopnia zaawansowania. Zajęcia odbywają się w sobotnie i niedzielne poranki przy specjalnie dobranej muzyce i z wykorzystaniem kolorowych elementów i zabawek. Jest to doskonała okazja, by zachęcić i nauczyć najmłodszych jazdy na łyżwach.

Zimowy Narodowy oferuje również inne ciekawe atrakcje, takie jak górka Górka Lodowa E.Wedel, czy curling z Merrell.  Ci, którzy uwielbiają taniec i muzykę powinni skorzystać z Disco Lodowisko z 4FUN.TV.

A dla tych, których nie interesują zimowe szaleństwa Zimowy Narodowy przygotował Skatepark, który znajduje się w podziemnym parkingu stadionu. Można tam pojeździć na rolkach lub desce. Zimowy Narodowy przygotował dwie strefy Skateparku, na poziomie -4 dla początkujących i bardziej zaawansowanych, a na poziomie -2 prowadzone są warsztaty.

W trakcie szaleństw na Zimowym Narodowym możemy skorzystać również ze strefy gastronomicznej zjeść coś, napić się kawy w „Zimowy Cafe by Segafredo”, lub czekolady w „Strefie czekolady E.Wedel”.

Do kiedy działa Zimowy Narodowy? 

Zimowy Narodowy będzie można odwiedzać aż do 8. marca 2020 roku.