Jak wybrać strój kąpielowy?

Niezależnie od tego, czy będziesz leniwie wypoczywać w słońcu, czy spędzać czas aktywnie grając w piłkę plażową, na wakacjach powinnaś się przede wszystkim czuć kobieco, pewnie i wygodnie. Izabela Sakutova, międzynarodowy ekspert brafittingu radzi, jak dobrać kostium kąpielowy, by twój biust prezentował się atrakcyjnie, by był stabilnie podtrzymany i abyś mogła w pełni cieszyć się plażowaniem.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze stroju kąpielowego?

Zacznij od podstaw, czyli od wyboru rozmiaru, by mieć pewność, że biust jest odpowiednio podtrzymany i ukształtowany. Wybieraj wśród marek, które oferują kostiumy posiadające bieliźniany, a nie konfekcyjny system rozmiarów. Tylko taki perfekcyjnie wymodeluje i zapewni stabilność twoim piersiom. Obecnie na rynku dostępne są marki oferujące modowe opcje kostiumów dostępnych do brytyjskiej miseczki K, co w rozmiarach europejskich odpowiada okolicom miseczki O.

Nie warto kupować kostiumów w zestawach góra – dół. Większość kobiet na świecie, a dokładnie 2/3 z nich, ma nieproporcjonalne sylwetki. Jedne są cięższe na dole, a drugie u góry. Rezultat: albo góra, albo dół będzie za duża. Wybieraj zatem marki, które oferują sprzedaż góry i dołu oddzielnie, abyś idealnie dobrała kostium do twoich kształtów.

Następnie, w zależności od wielkości, konsystencji piersi, ich kształtu i rozłożenia na klatce piersiowej, wspólnie z brafitterką wybierz właściwy krój, który pozwoli podkreślić walory i zatuszować niedostatki figury.

W naszej galerii Izabela Sakutova zdradza najczęściej popełniane błędy przy wyborze kostiumów kąpielowych. Warto je znać!