Wiosna coraz bliżej, a nasza szara skóra po zimie potrzebuje zastrzyku pozytywnej energii. Oczyszczanie i witaminowe maski to bardzo popularne zabiegi przeprowadzane wiosną, ale również peelingi, depilacje czy manikiur oraz pedikiur. Jeśli masz ochotę zrobić coś dla swojej urody, a nie masz sprawdzonego gabinetu kosmetycznego przeczytaj jak znaleźć ten najlepszy.
Z polecenia – gabinet polecany przez przyjaciółkę to najlepsza opcja, oczywiście zakładając że owa przyjaciółka życzy ci jak najlepiej. Jeśli nie masz kogo zapytać o zdanie poszukaj w internecie. Na wielu forach można znaleźć listy polecanych gabinetów i opinie o nich. Wybierz ten który ma jak najwięcej pozytywnych, pojedyncze dobre nie koniecznie muszą pochodzić od klientek a bardziej od szerzących swój pozytywny pr właścicieli.
Na żywo – do gabinetu warto się przejść jeszcze zanim umówisz się na wizytę. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. Wnętrze powinno być przyjemne, wystrój jest oczywiście kwestią gustu, ale musi być czysto! Porozmawiaj z pracownikami, powinni chętnie udzielać odpowiedzi i swoją postawą zachęcać do wizyty. Musisz czuć się w nim dobrze i swobodnie, niedopuszczalne jest traktowanie klienta z góry, obsługa też musi ubrana być czysto, schludnie, ze związanymi włosami i niepomalowanymi, krótkimi paznokciami. Nie należy bać się niewygodnych pytań o sposób sterylizacji narzędzi i używane do niego środki. Jest to niestety najczęstszy produkt na jakim salony oszczędzają. Osoba pracująca w salonie powinna też podchodzić do klienta tak, jak sama chciałaby być obsługiwana.