Kłótnie, problemy zdrowotne lub finansowe, rozdrażnienie - wszystkie te elementy mogą być spowodowane złą energią, która zadomowiła się w waszym mieszkaniu. Przez to możecie na co dzień czuć się przytłoczeni, zamiast spędzać miło czas w przytulnej atmosferze. Jak usunąć złą energię z domu i zaradzić tej patowej sytuacji? Okazuje się, że wystarczy wykonać rytuał z użyciem jednego, coraz popularniejszego produktu. 

Jak usunąć złą energię z domu? 

Regularnie sprzątamy dom z kurzu oraz innych zanieczyszczeń. Wielu z nas zapomina jednak oczyścić przestrzeń z negatywnej energii. Nasze domy są natomiast wyjątkowo narażone na gromadzenie się złych bodźców. 

Zobacz także: 

Dlatego warto od czasu do czasu wykonać rytuał oczyszczający, który pomaga usunąć złą energię z domu. Okazuje się, że można to zrobić w banalnie prosty sposób - przy użyciu produktu, który cieszy się coraz większą popularnością.

Mowa o Palo Santo. Zapewne większość z was słyszała już tę nazwę. Jest to specjalne, magiczne kadzidło, które służy odprężeniu, ale też oczyszczeniu umysłu i wnętrz. Zobaczcie, jak wykonać rytuał oczyszczający dom ze złej energii przy użyciu Palo Santo. 

Rytuał oczyszczający dom - pozbądź się złej energii

Okazuje się, że wystarczy wziąć do ręki Palo Santo i je zapalić. Jest to drewno, w związku z czym zacznie płonąć. Należy zdmuchnąć ogień, a kadzidło będzie się dymić.

Potem przejdźcie po całym domu - od pomieszczenia do pomieszczenia. Wymachujcie Palo Santo tak, aby odkadzić każdy zakamarek mieszkania. Dzięki temu pozbędziecie się negatywnej energii. 

Zobacz także:

Palo Santo - co to? 

Palo Santo to tzw. święte drzewo. Pochodzi z terenów Ameryki Południowej, najbardziej znane i cenione jest w Peru. Wykazuje niezwykłe właściwości prozdrowotne i oczyszczające. Południowoamerykańskie kadzidło często wykorzystywane jest do medytacji. Ten rodzaj kadzidła sprzyja bowiem oczyszczeniu umysłu i pozostawia w nas pozytywną energię. To samo wprowadza do pomieszczeń, w których jest używane. Koi zmysły, niweluje napięcie i pomaga pozbyć się negatywnych emocji.

Wypróbujecie rytuał z Palo Santo w swoim domu? 

Zobacz także: