Z pomocą przychodzi nam nowoczesny i przynoszący szybkie efekty zabieg Proshock Ice. Jest to bezinwazyjna metoda pozwalająca zredukować miejscową otyłość i zlikwidować uporczywy cellulit włóknisty.

Wykorzystuje innowacyjną i opatentowaną technologię Iceshock Lipolysis, która polega na połączeniu lipolizy z metodą krioterapii i fali uderzeniowej. Rozwiązanie stanowi niechirurgiczną alternatywę dla liposukcji. To całkowicie bezpieczny sposób na poprawę wyglądu, wymodelowanie sylwetki oraz redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Jak wygląda sam zabieg? W pierwszym etapie zabiegu Proshock Ice stosuje się specjalną głowicę mrożącą, którą masuje się wybrane partie ciała, a następnie wykorzystuje głowicę emitującą fale akustyczne o określonej amplitudzie ciśnienia. Zabieg jest bezbolesny i bezinwazyjny.

Fale akustyczne pobudzają mikrokrążenie pozwalając szybciej przetransportować rozbity tłuszcz w celu jego usunięcia z organizmu. Działanie zimna skoncentrowane jest wyłącznie na skupiskach komórek tłuszczowych bez uszkadzania otaczających tkanek.

W naszej klinice modelujemy sylwetkę przy pomocy urządzenia Proshock Ice. Dlaczego? Bo jego skuteczność przetestowałam na własnej skórze - z rozmiaru 38 weszłam w sukienkę o rozmiarze 34, super!" - rekomenduje lek.med. Magdalena Tyc Tyka z MTT Estetica

Ważne jest też, że to bezpieczna metoda: technika kriolipolizy jest zatwierdzona przez Agencję ds. Żywności i Leków oraz przez Amerykańską Akademię Chirurgii Kosmetycznej, amerykańskie stowarzyszenie dermatologów i chirurgów estetycznych.

Współdziałanie dwóch technologii pozwala uzyskać już od pierwszej sesji zmniejszenie obwodu ciała w obszarze poddanym terapii oraz poprawę wyglądu skóry. Proshock Ice pozwala zmniejszyć obwód ud, brzucha I pośladów do 4 cm.

Lista gabinetów, w których możesz wykonać zabieg Proshock Ice:

MTT Estetica  Dr Magdalena Tyc - Tyka , Kraków , www.mttestetica.pl

Klinika La Perla, Warszawa, KRAKÓW, www.klinikalaperla.pl

Sthetic, WARSZAWA, www.sthetic.pl

PROMEDION, WARSZAWA, www.klinikapromedion.pl

Gabinet dr Edyta Węgrzyn, KROSNO, www.estetyka.krosno24.pl

Gabinet dr Barbara Jerschina, WARSZAWA, www.jerschina.pl

Princess Academy, WARSZAWA, www.princessacademy.com.pl

 

Dystrybutor Croma Pharma www.croma.pl