Zastanawiasz się, czy mężczyzna, który zawrócił ci w głowie, także darzy cię uczuciem? Wykonaj prostą, ale sprawdzone wróżbę z kart i przekonaj się, czy czeka was szczęśliwa przyszłość.

Czy on mnie kocha? Wróżba z kart

To bardzo prosta wróżba z kart, jednak najważniejsze, żeby wykonywać ją w pełnym skupieniu i ciszy. Od momentu, kiedy weźmiesz talię kart, skup swoje myśli na wybraku serca, a twoje intencje muszą być czyste. Jeśli chcesz wzmocnić działanie kart, wykonaj wróżbę między 12 a 15 dniem miesiąca księżycowego.

Przeczytaj: 

Jak prawidłowo wykonać wróżbę z kart? Rytuał ognia

Jeśli po raz pierwszy używasz talii kart do wróżb, koniecznie wykonaj rytuał ognia. Potasuj kart i wpraw je w ruch, w ten sposób pobudzisz w nich magię. Następnie zapal świecę i zatocz trzy kręgi nad płomieniem, trzymając w lewej ręce talię kart zwróconą ku dołowi.

Zobacz także: 

Czy on mnie kocha? Instrukcja krok po kroku

 1. Skup myśli na ukochanym.
 2. Potasuj karty, a następnie przełóż je 3 razy w lewą stronę.
 3. Zamknij oczy i wyciągaj tą, która przyciągnie cię swoją energią.
 4. Odczytaj odpowiedź.

To cię może zainteresować: 

Zobacz także:

Co mówią karty? Interpretacja wróżby

Karta: 

 • kier (czerwone serca) –  wasze uczucia są silne;
 • karo (dzwonki) – związek jest bardzo prawdopodobny;
 • trefl (żołądź) – istnieje niewielka szansa na powodzenie związku;
 • pik (wino)  – ten związek nie ma szans.

Dodatkowo karty mogą zesłać ci jednoznaczną informację:

 • dama kier  – kocha inną, wasz związek jest niemożliwy
 • dama karo – jest w związku z inną kobietą, ale w tej relacji mogą mieć miejsce przejściowe kłopoty. Dlatego też szuka przyjaciółki od serca;
 • dama trefl – jest w związku z inną kobietą, ale jest znudzony, najprawdopodobniej szuka kochanki, a nie stałej partnerki. Nie zrezygnuje z obecnego związku;
 • dama pik –  jest w związku, ale jest on już przeszłością. Możesz spodziewać się, że niebawem rozstanie się z obecną partnerką.

Jeśli wylosujesz waleta (jopka) lub króla to ewidentny znak, że nie zawrócisz mu w głowie. Karty jednak mówią, że między wami rozwinie się prawdziwa i głęboka przyjaźń, której będą wam zazdrościć. Mimo że wasze uczucie będzie platoniczne, wśród znajomych będziecie postrzegani jako para.

 

I co najważniejsze, wróżbę z kart wykonaj tylko raz, nawet jeśli odpowiedź kart nie będzie dla ciebie zadowalająca. Pod żadnym pozorem nie wolno bowiem nadużywać magicznej mocy kart –  nadmiernie wykorzystywane tracą swoją moc, a co więcej, mogą się zbuntować i przy kolejnych wróżbach nie powiedzieć prawdy.