Nadchodzi Boże Ciało. Jest to święto niezwykle popularne w naszym kraju. Tego dnia we wszystkich miastach w Polsce odbywają się wielobarwne procesje, podczas których nieodłącznym elementem są ołtarze udekorowane gałązkami brzozy. Okazuje się, że warto je wykorzystać. Jeżeli chcesz wiedzieć, jak przyciągnąć pieniądze, koniecznie w Boże Ciało włóż ten drobiazg do portfela. 

W Boże Ciało włóż ten drobiazg do portfela

Ostatnio pisałyśmy, że jeżeli chcesz ochronić swój dom przed nieszczęściem, koniecznie zrób tę 1 rzecz w Boże Ciało. Wykorzystuje się do tego pewien symbol, który może też zesłać na nas fortunę.

Chodzi o gałązki brzozy, które ozdabiają ołtarze ustawione przy trasie procesji w Boże Ciało. To właśnie one chronią nas przed złymi mocami przez cały rok, jeżeli tylko przyniesiemy je do domu. Warto wówczas zrobić coś jeszcze, co zapewni nam małą fortunę. 

Zobacz także: 

Gałązka brzozy z ołtarza - listek na pieniądze

Okazuje się, że wystarczy zerwać jeden listek brzozy z gałązki z ołtarza i schować ją do portfela. Będzie to magiczny amulet, który przyciągnie do nas pieniądze. Sprawi też, że nie będą one uciekać z naszej portmonetki oraz z konta.

Ten przesąd działa dokładnie tak samo jak łuska karpia lub liść laurowy w portfelu. Warto zatem pamiętać o włożeniu go do portmonetki. Jest jednak pewien haczyk. Nie możesz o tym zapomnieć w Boże Ciało. To właśnie tylko tego dnia listek brzozy ma wyjątkowe moce, którymi będzie oddziaływał na nas przez cały rok.

A wy wierzycie w tego typu przyciąganie pieniędzy? Nosicie jakieś szczęśliwe amulety w swoim portfelu? Uwierzcie nam, że ten jest niezastąpiony. 

Zobacz także:

Zobacz także: