Jeśli chcesz zadbać o swoje finanse, zabezpieczyć dobra materiale lub zapewnić sobie pracę przynoszącą stałe zyski, warto spróbować magii świec. Ogień od początków ludzkości pomagał w przyciąganiu tego, co dobre. Należy stosować go ostrożnie, bo może być niebezpieczny. Tak samo działa magia świec – nadużywana może sparzyć. Sprawdź, jak przyciągniesz pieniądze dzięki rytualnej zielonej świecy.

Jak przyciągnąć pieniądze – moc zielonej świecy

W wykonywaniu rytuałów bardzo ważne są symboliczne kolory. Aby przyciągać pieniądze, konieczna będzie zielona świeca, która wiąże się ze światem finansów i dóbr materialnych. Najlepiej działają świece wykonane z naturalnego wosku, ale możemy też użyć świec z parafiny. Zielona świeca ma szerokie pole działania, używamy jej w tych celach:

 • Zieloną świecę zapala się, aby prosić o szczęście, radość i dobrą pracę.
 • Odrodzenie i pomoc w finansach.
 • Przyciąganie pieniędzy, powodzenie w inwestycjach.
 • Wspiera równowagę, obfitość i stabilizację.
 • Zapewnia ochronę, odporność oraz połączenie z Matką Ziemią.
 • Zielony kolor wskazuje na wzrost, płodność, nadzieję i bezpieczeństwo.
 • Pomaga w podejmowaniu decyzji i sprawiedliwym działaniu.

Zobacz też:

Rytuał zielonej świecy na przyciąganie pieniędzy

Moc świec w kolorze zielonym działa stopniowo i łagodnie. Jeśli wykonasz poprawnie rytuał, możesz spodziewać się powolnego wzrostu przychodów lub skokowych przychodów. Zieloną świecę na przyciąganie pieniędzy najlepiej zapalać po zachodzie słońca. Rytuał najlepiej działa w czwartki przed pełnią księżyca, po nowiu. Aby wykonać rytuał na przyciąganie pieniędzy:

 1. Przewietrz pomieszczenie, w którym odprawiasz rytuał.
 2. Zieloną świecę lub kilka z nich ustaw na talerzu, w misce lub podkładce.
 3. Zapal świece i obserwuj płomień – długi, spokojny płomień to dobra wróżba finansowa, krótki i migoczący płomień oznacza przeszkody na drodze do powodzenia w finansach.
 4. Ogrzej dłonie nad świecą, złóż i wypowiedz afirmację na bogactwo, np. Zawsze mam pieniądze; Mam więcej pieniędzy, niż potrzebuję; Mam bezpieczeństwo finansowe. Wypowiadaj to, co chcesz, by stało się prawdą.
 5. Najlepiej wypal świecę do końca. Jeśli świeca bardzo długo się spala, zgaś ją sama.

Jeśli podczas wróżby zielona świeca cały czas pali się nierównym, migoczącym płomieniem, rytuał będzie wymagał powtórzenia aż do skutku. Warto spróbować świecy życzeniowej, składającej się z połączonych 7 świec. Zapala się je od czwartkowej nocy przez tydzień, każdego wieczoru, wypełniając rytuał na przyciąganie pieniędzy. Wypróbuj magii zielonej świecy, a nie pożałujesz.

Sprawdź także:

 

Zobacz także: