Kiedy i jak podnieść wibracje?

Wszechświat wypełniony jest energią, która trafia do twojego wnętrza. Kiedy czujesz, że twoje wibracje są na wysokim poziomie, w twoim umyśle i sercu jest miejsce na odczuwanie miłości oraz spokoju. Zdarzają się jednak momenty bezsilności, wówczas odczuwasz spadek sił i zniechęcenie. Twoje pole energetyczne może być zanieczyszczone w wyniku różnych sytuacji. 

Oto, kiedy warto poszukać sposobu na podniesienie własnych wibracji: 

 • odczuwasz frustrację i wewnętrzne napięcie, brak ci cierpliwości; 
 • twoje interakcje z innymi osobami są wypełnione pretensjami, żalem i gniewem
 • nie potrafisz przerwać ciągu negatywnych myśli
 • czujesz nieustanne przemęczenie poprzez natłok obowiązków; 
 • doświadczasz trudnych momentów w życiu osobistym bądź zawodowym; 
 • drobne niepowodzenia wywołują w tobie ogrom irytacji
 • czujesz, że spada twoja kreatywność i motywacja

Zobacz także: 

Wszystko, co robisz - twoje myśli, zachowania i to, co odczuwasz, wpływa na wewnętrzną energię. Twoje wibracje zaczną wzrastać, jeśli zmienisz sposób postrzegania rzeczywistości. Kiedy skupiasz się na narzekaniu i rozpamiętujesz złe momenty w życiu, podświadomie kształtujesz swoją rzeczywistość w określonym kierunku. Aby powrócić do wysokich wibracji, z którymi rodzimy się wszyscy jako istoty duchowe, możesz sięgnąć po następujące metody: 

 • odczuwanie wdzięczności, przywołanie pozytywnych emocji; 
 • otaczanie się ludźmi, których intencje wobec ciebie są dobre i szczere; 
 • uważne przyjrzenie się swoim myślom i odczuciom
 • praca nad uwalnianiem emocji i ich zrozumieniem; 
 • robienie rzeczy, które sprawiają ci przyjemność
 • sięgnięcie po wypełnione dobrą energią przedmioty; 
 • zwrot w stronę technik relaksacyjnych, które pomogą osiągnąć spokój ducha; 
 • wspomożenie się ziołami, które oczyszczą przestrzeń z negatywnej energii. 

Sposoby na to, jak podnieść swoje wibracje

Jeśli chcesz, aby w twoim życiu zagościła radość i spokój, zależy ci na odnalezieniu miłości i poprawie relacji z osobami, które kochasz, zapoznaj się ze sposobami na to, jak podnosić wibracje. Niektóre z nich nie wymagają wygospodarowania dużej ilości czasu. Możesz zwrócić się w stronę oczyszczających i ochronnych rytuałów, bądź znaleźć przestrzeń na to, aby sprawić sobie przyjemność i wsłuchać w swój wewnętrzny głos. Niskie wibracje energetyczne nie są czymś nieodwracalnym. Możesz codziennie pracować nad tym, aby podnieść ich poziom. 

Zobacz także: 

Zobacz także:

Doceniaj drobne przyjemności 

W przywołaniu pozytywnej energii i podniesieniu wibracji człowieka pomagają drobne przyjemności. Może to być przygotowanie ulubionej potrawy, relaksująca kąpiel, zakup nowej świeczki do mieszkania bądź wyjście na kawę z przyjaciółką. Te z pozoru drobne czynności mogą poprawić nastrój i sprawić, że ciężki dzień zakończy się w miły i przyjemny sposób. Takie działania odciągają od negatywnych odczuć. 

Znajdź miejsce, do którego zechcesz wracać 

Kiedy odnajdziesz miejsce, w którym czujesz się najlepiej, stanie się ono twoim azylem. Tutaj będziesz mogła doładować się dobrą energią i przywołać radosne wspomnienia. Takie miejsce nie musi być oddalone o tysiące kilometrów, może to być ławka w parku bądź ulubiona kawiarenka w pobliżu twojego miejsca zamieszkania.

Pamiętaj także o tym, aby otaczać się naturą i przebywać na świeżym powietrzu. Spoglądanie na przyrodę działa kojąco i pomaga ponieść wibracje energetyczne. 

Przeprowadź rytuał 

Wibracje człowieka wzmocni także działanie magicznych rytuałów. Dzięki nim oczyścisz swój umysł i przywołasz dobre odczucia. To sposób na to, aby twoje wibracje energetyczne weszły na wyższy poziom. Odetniesz się także od tego, co negatywne i uchronisz przed działaniem wampirów energetycznych. Z ich niesamowitego działania korzystały nasze przodkinie. 

Poznaj rytuały, które wzmocnią twoją życiową energię: 

Jeśli czujesz, że zła energia kumuluje się w twoim otoczeniu, możesz również skorzystać z oczyszczającej mocy ziół. Z ich pomocą usuniesz negatywne wibracje. Ich zbawienne działanie pomoże ci uporać się z przytłaczającymi cię odczuciami. W szczególności biała szałwia, lawenda, rozmaryn oraz werbena są uznawane za zioła do oczyszczania domu

Korzystaj z mocy kamieni

Niektóre kamienie szlachetne są pomocne w odblokowaniu przepływu dobrej energii. To kolejny sposób na to, jak podnieść swoją wibrację. Otoczenie się tymi niezwykłymi przedmiotami wzmacnia napływ dobrych myśli i poprawia samopoczucie. Niesamowite właściwości kamieni szlachetnych są znane od stuleci. Ich moc może wspomóc w działaniu rytuałów. 

Litoterapia, czyli leczenie kamieniami jest wykorzystywana m.in. w tradycyjnej medycynie chińskiej, ale nie tylko. Coraz więcej osób sięga po nie, aby wzmocnić swoją energię życiową. Szczególnym rodzajem są kamienie miłości. W ezoteryce przypisuje się im zdolności do przyciągania romantycznych uczuć. Kamienie szlachetne są też często wykorzystywane podczas medytacji. Wśród najczęściej wymienianych pojawia się ametyst oraz kalcyt żółty

Zobacz także: 

Oprócz medytacji, twoje podejście do świata może skierować się w pozytywną stronę dzięki afirmacji. Są to pozytywne stwierdzenia, które kierujesz do wszechświata. Mogą one dotyczyć zdrowia, miłości, szczęścia rodzinnego bądź każdego innego aspektu, który jest dla ciebie szczególnie ważny. Dzięki nim zmienisz perspektywę i przyciągniesz dobre uczucia, które wpływają na kształtowanie się twojej rzeczywistości. 

Spotykaj się z ludźmi, którzy mają na ciebie dobry wpływ 

Dzięki interakcjom społecznym i częstym kontaktom z bliskimi osobami, wszelkie problemy i trudności mogą wydać się mniej znaczące. Spotkania z ludźmi, których cenisz, kochasz i szanujesz, pomogą ci napełnić się pozytywnymi odczuciami. Być może już odnalazłaś swoją bratnią duszę - jeśli czujesz, że masz w swoim otoczeniu osobę, z którą rozumiesz się bez słów, nie wahaj się skorzystać z jej pomocy. 

Prowadź dziennik 

Jeśli czujesz się przytoczona nadmiarem obowiązków, odczuwasz niemoc i masz poczucie, że wzrasta w tobie frustracja - zacznij prowadzić dziennik. Zapisywanie swoich stanów emocjonalnych ma wielką moc. Przełożenie tego, co czujesz, na słowo pisane uwolni cię od wewnętrznych blokad, a dzięki temu wzmocni wibracje. Zapis nie musi być skrupulatny i uwzględniający wszelkie zasady stylistyczne. Chodzi tu wyłącznie o to, aby proces przebiegał w sposób swobodny i intuicyjny. Zdania nie muszą też łączyć się ze sobą. Mogą być pozbawione logicznego sensu, ale najważniejsze jest to, aby wyrażały to, co kryje się w twoim sercu i umyśle. 

Odczuwaj wdzięczność 

Jest to kolejny sposób na to, aby przywołać do siebie dobre myśli. Każdego dnia mogą wydarzyć się sytuacje, które pogarszają samopoczucie, ale wśród nich są także i takie, dzięki którym dzień staje się lepszy. Jeżeli nie wiesz, od czego zacząć, możesz zastanowić się nad tym, za co jesteś wdzięczna w życiu - być może będzie to ukochana osoba, twoja pasja, którą nieustannie rozwijasz albo praca, która przynosi ci satysfakcję.

Innym sposobem na to, jak podnosić wibrację poprzez odczuwanie wdzięczności jest codzienne zapisywanie trzech bądź więcej rzeczy, które wywołały uśmiech na twojej twarzy. Jednym z przykładów może być przypadkowe spotkanie z kimś, kogo darzysz dobrymi uczuciami. Może to być także usłyszenie ulubionej piosenki w radiu.