Anioły to nasi niewidzialni opiekunowie, którzy czasami dają o sobie znać. Robią to zwłaszcza wtedy, gdy chcą nam coś przekazać lub podnieść na duchu. Niestety, kiedy łakniemy ich obecności, trudno jest wyczuć, czy faktycznie z nami są. Jak poczuć obecność anioła stróża, kiedy naprawdę jest nam niezbędna? Należy zwrócić uwagę na te ewidentne, anielskie znaki

Anielskie znaki. Jak poczuć obecność anioła?

1. Pióra

Niezależnie, gdzie je dostrzeżecie - na ulicy, unoszące się na wietrze, parapecie, czy swoim ubraniu. Poprzez pióra (wbrew pozorom nie tylko białe) anioły przypominają nam o sobie. W ten sposób informują nas również o swoim wsparciu i opiece, a więc jeśli zobaczycie je w trudnym dla siebie momencie wiedzcie, że niebawem wszystko się ułoży.

2. Chmury

Na pewno zdarzyło wam się odczytywać kształty z chmur. Jeśli w jednej z nich dostrzeżecie anioła, będzie to znak. Anioł nie tylko zaznaczy w ten sposób swoją obecność, ale również pokaże, że cały czas na nas patrzy i czuwa, aby nie działa nam się krzywda.

fot. Getty Images

Zobacz także:

3. Tęcza bez deszczu

Tęcza, która pojawia się na niebie mimo, że nie pada, to symbol anielskiego błogosławieństwa. To piękny, szczególnie ważny znak dla osób, które się czegoś boją lub stoją przed pewnego rodzaju wyzwaniem. Anioły okazują w ten sposób swoje wsparcie.

4. Monety

Nie ważne, czy znajdziecie je w kieszeni dawno nienoszonej kurtki, czy na ulicy. Nieistotny jest też ich nominał, czy kraj, z którego pochodzą. Drobne monety to znak od aniołów, że czuwają nad materialną sferą naszego życia. Jeśli więc przypadkiem trafią w wasze ręce, będzie to bardzo dobry omen.

fot. Getty Images

5. Specyficzne światło

Specyficzne światło widziane przez zamknięte oczy, struga wpadająca przez okno do domu, mocny blask przenikający przez drzewa w parku - świetlne znaki od aniołów właśnie tak wyglądają. Światło symbolizuje ciepło, którym otacza nas anioł, gdy chce dodać nam otuchy.

6. Specyficzne dźwięki

Delikatne dźwięki, przypominające muzykę, czy dzwonki, których źródło pozostaje nieznane często dobiegają do naszych uszu. To anioły, które chcą przekazać nam, że nie mamy się czego bać, bo obejmują nas swoją opieką. 

Anielskie przestrogi. Jak odczytywać znaki od anioła?

Są także inne znaki - anielskie przestrogi, które przekazują nam nasi niewidzialni opiekunowie. Dotyczą one różnych sytuacji, w których nasz dobrostan jest zagrożony lub tego, co potraktujemy jako niespodziankę od losu. 

Intuicja sugerująca, że zbliża się niebezpieczeństwo / coś może skończyć się źle

W ten sposób anioły wpływają na podświadomość. W naszej głowie nagle pojawiają się wątpliwości i obawy, jakby coś chciało nas przestrzec przed złem. Za radą tego głosu warto iść.

Powtarzające się sny

To również symbol połączenia aniołów z naszą podświadomością. Jeśli dwa, trzy, cztery razy śni nam się to samo, warto przeanalizować znaczenie zapamiętanych obrazów. Dzięki temu możemy dowiedzieć się, na co warto uważać lub w jakiej sferze naszego życia wkrótce zajdą zmiany.

Mrowienie na czubku głowy

Mrowienie od czubka głowy, spływające aż do karku, któremu towarzyszy fala ciepła to również znak od aniołów. Sugeruje, że wkrótce w naszym życiu dojdzie do czegoś przełomowego.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: