Magia może mieć wpływ na wszystko w naszym życiu. Najchętniej jest jednak wykorzystywana przez nas w miłości i seksie. Ludzie często zastanawiają się bowiem, jak pobudzić libido i zmysły swojego kochanka, żeby przeżyć jak najlepsze doznania w łóżku. Pomóc w tym może np. rytuał na pożądanie. Istnieją także inne sposoby - warto wykorzystać również magiczne właściwości olejków eterycznych. 

Jak pobudzić libido i zmysły? Te magiczne olejki działają jak afrodyzjaki

Każdy z nas doskonale wie, czym są olejki eteryczne. Dzięki nim możemy się zrelaksować, zniwelować objawy różnych chorób i alergii, ale też... pobudzić libido.

Zobacz także: 

Okazuje się, że niektóre olejki eteryczne mają magiczne działanie na nasze zmysły. Potrafią rozpalić pożądanie, jednocześnie sprawiając, że nabieramy ochoty na łóżkowe igraszki. 

Olejki eteryczne, które działają jak afrodyzjaki 

Nie każdy olejek eteryczny ma jednak działanie przypominające afrodyzjak. Jaki najlepiej wybrać, żeby osiągnąć upragnione efekty? Oto olejki eteryczne pobudzające zmysły:

 • Olejek z drzewa różanego - poprawia libido, pobudza działanie wyobraźni, sprzyja fantazjom erotycznym i zwiększa energię seksualną.
 • Olejek pomarańczowy - wspomaga erekcję, przeciwdziała impotencji, pomaga się zrelaksować. 
 • Olejek cynamonowy - zwiększa libido, ma działanie rozgrzewające, wspomaga doznania. 
 • Olejek goździkowy - pomaga przekraczać granice, uwalnia od wstydu i nieśmiałości. 
 • Olejek imbirowy - rozładowuje napięcie, wzmacnia doznania.
 • Olejek szałwiowy - pomaga osiągnąć równowagę duchową, pobudza i wywołuje euforię. 
 • Olejek paczuli - jego zapach pobudza seksualnie. 
 • Olejek Ylang-Ylang - pachnie podobnie jak feromony, silnie pobudza seksualnie, przełamuje granice.

Jak pobudzić libido i zmysły? Stosowanie olejków eterycznych krok po kroku

Jak wykorzystywać olejki eteryczne, żeby widzieć ich zastosowanie w sypialni? Wypróbuj jedną z trzech opcji:

 1. Przygotuj kąpiel z dodatkiem olejku eterycznego - kąpiel z partnerem to świetny pomysł na grę wstępną. Woda z pianą i dodatkiem olejku eterycznego odpręży was i sprawi, że ten wieczór na pewno spędzicie w łóżku. 
 2. Zrób kochankowi masaż z olejkiem eterycznym - możesz dodać kilka kropel olejku do balsamu i wykonać partnerowi masaż, który także świetnie sprawdzi się jako gra wstępna. Zacznij od pleców, a następnie przejdź do stref erogennych ukochanego. 
 3. Ustaw w sypialni odświeżacz powietrza z dodatkiem olejku - wlej wodę z dodatkiem olejku do odświeżacza. Dzięki temu przyjemny i podniecający zapach wypełni wnętrza pokoju. 

Zobacz także: 

Zobacz także: