Co robić, gdy uczucie w związku wygasa?

Od pewnego czasu czujesz, że uczucie, które kiedyś było gorące i namiętne, dzisiaj jest na wyczerpaniu? Wasz związek w niczym nie przypomina tego sprzed lat. Jest jak świeczka, której knot wypala się i zaraz zgaśnie. Takie odczucia ma wiele z nas. Ciężko jednoznacznie wskazać przyczynę, dlaczego nasze związki z czasem się rozpadają. Pęd życia, nadmiar obowiązków w pracy czy w rodzinie, sprawiają, że mamy coraz mniej czasu na pielęgnowanie uczuć, spotkania sam na sam (bez telefonów i mediów społecznościowych). To wszystko przyczynia się do tego, że przestajemy zauważać siebie i swoje potrzeby. 

Zamiast tęsknić za czasami pełnymi romantyzmu, namiętności i czułości w związku, zacznijmy działać. Sprawmy, żeby do związku wróciło uczucie, którego tak pragniemy. Jest to możliwe, dzięki rytuałowi, który ożywi wygasłą miłość. Zatem do dzieła!

Rytuał, aby ożywić wygasłą miłość: co będzie potrzebne?

Do wykonania rytuału potrzebne będą:

  • 3 czerwone świece - muszą różnić się od siebie kształtem,
  • 1 długa biała świeca.

Zapewne zastanawiasz się, dlaczego czerwone świece powinny mieć inne kształty. Już wyjaśniamy. Będą one symbolizowały różnice między ludźmi.

Biała świeca będzie z kolei reprezentowała ciebie.

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Jak wykonać rytuał na ożywienie miłości w związku?

Aby poprawnie wykonać rytuał, należy postępować krok po kroku zgodnie z poniższymi wskazówkami:

Zobacz także:

  • Ustaw trzy czerwone świece w kształt trójkąta.
  • Zapal białą świecę.
  • Teraz okrążając białą świecą każdą z czerwonych świec, jednocześnie je zapalając wypowiadaj poniże zaklęcia.
  1. Przy pierwszej świecy wypowiedz słowa: "Przywróć mi miłość mojego mężczyzny/ kobiety, niech do mnie powróci namiętnie i chętnie, różnice między nami były tylko złudzeniem, niech związek rozwija się pięknie."
  2. Przy drugiej świecy niech padną te słowa: "Połącz nas razem silnymi więzami, zwiąż nasze serca nadzieją i miłością, choć się różnimy, możemy być razem, napełnić serca radością."
  3. Przy trzeciej świecy z kolei mów: "Niech wie, że to ja jestem jego jedyną od początku świata aż po jego kres, i nikogo innego nie będzie i nie było, ani dla niego, ani dla mnie."
  • Teraz białą świecę postaw w środku trójkąta i poczekaj, aż wszystkie świece wypalą się do końca.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: