Seks w związku: jak mieć dobry seks?

Dobry seks to nie tylko wyszukane pozycje seksualne - w sypialni liczy się zgranie, sprawna komunikacja i duża wyobraźnia. Co dokładnie robić, aby podtrzymać ogień w łóżku? Albo rozbudzić namiętność, o której do tej pory nie mieliście pojęcia? Te sztuczki na dobry seks to gotowa instrukcja. Niektóre was zaskoczą!

Przeczytaj także:

Seks: jakie pozycje seksualne lubią kobiety?

Kobiety uwielbiają pozycje seksualne, które gwarantują im orgazm. Często panie mówią, że seks jest wtedy dobry, kiedy partner prowadzi długa grę wstępną i pobudza u partnerki strefy erogenne. Jaka pozycja seksualna w trakcie seksu zapewnia nam, kobietom orgazm? Okazuje się, że seksuolodzy cały czas prowadzą obserwacje w tym temacie. Ostatnio pojawiło się nawet stwierdzenie, że seks i orgazm w jednym mamy, kiedy uprawiamy pozycję misjonarską. To klasyczna pozycja, która daje przyjemność obojgu partnerom podczas zbliżenia.

To Cię również zainteresuje:

Seks: tych pozycji seksualnych nie lubią mężczyźni

Myślisz, że twojego partnera zadowoli każdy seks? Nic bardziej mylnego! Mężczyźni też lubią dobry seks! A dobry seks, to taki, który zapewni im jak najdłuższe pobudzenie i opóźni wytrysk. Tych pozycji seksualnych mężczyźni zazwyczaj nie lubią: seks na łyżeczkę, mocne ujeżdżanie, oraz mężczyźni nie przepadają za skomplikowanymi pozycjami seksualnymi.

Przeczytaj także:

Seks: jaka jest najlepsza recepta?

Jak zatem zadowolić seksualnie partnerów? Po pierwsze eksperymentujcie, a po drugie bądźcie ze sobą szczerzy. Jeśli seks w jakiejś pozycji ci nie odpowiada, nie bój się o tym powiedzieć swojemu partnerowi. Poszukajcie innej pozycji, z której obydwoje będziecie czerpać przyjemność, a wasz seks będzie niezapomniany!

Zajrzyjcie do naszej galerii, by poznać inne tajniki najlepszego seksu!