Nikt nie lubi, gdy jego dzień nie jest udany. Dlatego warto unikać tzw. wstawania lewą nogą. O wiele lepiej wiedzieć, jak dobrze zacząć dzień, o czym informuje polska jasnowidzka Aida Kosojan-Przybysz. Kobieta podzieliła się ze swoimi obserwatorami pewną radą, którą warto wziąć sobie do serca. Dzięki temu nie będziecie narzekać na to, że wasz dzień nie jest udany. 

Polska jasnowidzka Aida podzieliła się z nami dobrą radą. Warto wziąć sobie ją do serca

Jasnowidzka Aida Kosojan-Przybysz jest bardzo popularna w Polsce. Trudno się dziwić - nie dość, że potrafi ona przewidzieć przyszłość, to jeszcze regularnie dzieli się ze swoimi obserwatorami dobrymi radami. Teraz znów to uczyniła.

Zobacz także: 

Aida postanowiła poinformować internautów o tym, jak dobrze zacząć dzień. Jej słowa przypominają afirmację. Dzięki nim jesteśmy w stanie przyciągnąć do siebie pozytywne myśli, które będą nam towarzyszyć od samego rana. 

Jasnowidzka Aida radzi, jak dobrze zacząć dzień

Aida opublikowała na instagramowym koncie post, w którym informuje o swoim planie dnia. We wpisie zawarła przede wszystkim jedną rzecz, która sprawia, że każdy dzień staje się piękny. 

Zaczynam dzień od dobrych myśli - napisała.

To właśnie afirmowanie dobrych rzeczy jest najważniejszym punktem w planie dnia jasnowidzki. Aida jest przekonana, że każdy z nas powinien wziąć sobie to do serca. 

Jasnowidzka Aida podzieliła się ważną radą. Internauci są nią zachwyceni

Internauci, którzy skomentowali wpis Aidy, są nim zachwyceni. W komentarzach sami podzielili się swoimi sposobami na pozytywne rozpoczęcie dnia.

Zobacz także:

  • Ja włączyłam rano muzykę relaksacyjną. 
  • Niech dobro się dzieje. 
  • Dobrze widzieć takie zdanie - piszą komentujący. 

A wy weźmiecie sobie do serca radę jasnowidzki? Jedno jest pewne - warto myśleć pozytywnie. 

Zobacz także: