Joanna Kurska urodziła córkę

O ciąży żony Jacka Kurskiego pisaliśmy w styczniu, dziś Joanna Kurska urodziła ich pierwsze wspólne dziecko. Małżeństwo już wcześniej zdradziło mediom, że z niecierpliwością wyczekują na świecie córeczki, której nadadzą aż trzy imiona: Anna Klara Teodora. Poród odbył się w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA. O przyjściu na świat dziewczynki poinformował dumny ojciec, publikując wzruszający post na swoim Twitterze:

Anna Klara Teodora jest już z nami na świecie (53 cm, 3,58 kg, 10 pkt, CSK MSWiA - z serca dziękujemy lekarzom i personelowi). Dziękujemy Bogu. Jezusowi Miłosiernemu. Łagiewnikom. Nasza córka urodziła się w Święto Zwiastowania Pańskiego. W dzień świętości życia. Joanna i Jacek - czytamy na Twitterze Jacka Kurskiego.

Joanna i Jacek Kurscy

Mała Anna Klara Teodora to pierwszy potomek Joanny i Jacka Kurskich, lecz każde z nich wychowuje już dzieci z poprzednich związków. Jacek Kurski do 2015 roku był mężem Moniki Mucek, para doczekała się trójki dzieci: Zdzisława, Olgierda i Zuzanny. Również dla Joanny Kurskiej (Klimek) nie jest to pierwsze małżeństwo - wcześniej związana była z Tomaszem Klimkiem, z którym ma dwójkę dzieci. Ślub Joanny i Jacka Kurskich wywołał duże kontrowersje - ponowny ślub kościelny spotkał się z falą krytyki ze strony katolików.