Izabella Scorupco świętowała ostatnio urodziny ukochanego. Na swój instagramowy profil dodała fotografię męża z papierosem w ustach i butelką wina w dłoni. "Ale przystojniak", "Najlepszy facet w mieście" - czytamy o nim w komentarzach.

Kim jest Karl Rosengren, mąż Izabelli Scorupco?

Izabella Scorupco, zanim związała się ze szwedzkim biznesmenem, była żoną Mariusza Czerkawskiego, z którym ma córkę Julię i Jeffreya Reymonda - amerykańskiego PR-owca, z którym doczekała się syna Jacoba. Z obecnym partnerem, Karlem Rosengrenem jest w związku od 2018 roku, a od października 2019 roku są małżeństwem. 

Para nie zdradza wiele na temat życia prywatnego, a więc nie wiemy, kiedy i gdzie się poznali. Aktorka często jednak publikuje na swoim instagramowym profilu zdjęcia z ukochanym. W jego urodziny opublikowała fotografię, na której ubrany w jeansową koszulę Rosengren i ciemne okulary pozuje z papierosem w ustach i butelką wina w dłoni.

Człowiek-legenda. Wszystkiego najlepszego dla mojego najpiękniejszego męża i najlepszego przyjaciela. Kocham cię, jak stąd do księżyca i z powrotem, do nieskończoności i poza nią, na wieki wieków - napisała o mężu aktorka.

Pod zdjęciem natychmiast pojawiły się dziesiątki życzeń urodzinowych i zachwytów nad wyglądem męża Scorupco:

"Ale przystojniak",

"Najlepszy facet w mieście",

"Świetnie wygląda. Jest jak wino, im starszy, tym lepszy"

- czytamy pod zdjęciem.

Karl Rosengren to pochodzący ze Szwecji przedsiębiorca z branży gier komputerowych. Jest właścicielem najpopularniejszej platformy online dla pokerzystów w Chinach. Jego żoną była znana szwedzka projektantka mody Josefine Olsson, z którą doczekał się dziecka. Majątek Karla Rosengrena szacowany jest na kilkanaście miliardów dolarów. 

Wspólne zdjęcia Izabelli Scorupco i Karla Rosengrena znajdziecie w galerii pod artykułem.

CZYTAJ TAKŻE: