Kilka dni temu odbyła się iście królewska premiera gry, której gościem specjalnym była ambasadorka marki – Małgorzata Socha.

W CH Arkadia stanął średniowieczny zamek pełen rycerzy, dworzan i gości, którzy jako pierwsi mogli spróbować swoich sił w najnowszej odsłonie przygód Simów. Do zabawy w średniowiecze zachęcała odwiedzających ambasadorka marki The Sims Średniowiecze – Małgorzata Socha. Fani gry oraz pięknej aktorki mogli liczyć na autograf i zdjęcie z gwiazdą.

Podczas spotkania zaprezentowano również suknię autorstwa Tomasza Ossolińskiego, w której Małgorzata Socha wystąpiła w sesji dla miesięcznika Glamour. Sesję możemy podziwiać od czwartku na łamach magazynu. Po zakończeniu kampanii suknia zostanie zlicytowana, a dochód z jej sprzedaży zostanie przeznaczony na cele charytatywne.


Zobacz film, w którym Małgosia Socha opowiada o wrażeniach z gry w The Sims ŚredniowieczeSmok Wawelski dla gry The Sims Średniowiecze!

Specjaliści z marketingu EA postanowili go ożywić specjalnie z okazji  premiery gry The Sims Średniowiecze. Dzięki ich zabiegom, Smok został Simem i pozował turystom odwiedzającym Wawel dzierżąc w łapie zdobyty w niewyjaśnionych okolicznościach simowy kryształek.
Robił to co prawda tylko przez chwilę, ale i tak znalazł się na pamiątkowych zdjęciach, które niebawem obiegną całą Japonię!