Irina Shayk czym się zajmuje?

Irina Shayk jest znaną modelką pochodzenia rosyjskiego i żoną Bradleya Coopera (znanego między innymi z serii filmów Kac Vegas). Para ma wspólnie córkę Leę de Seine. Ostatnio przy okazji premiery "Narodzin gwiazdy" głośno było w mediach o potencjalnym romansie Bradleya Coopera z Lady Gagą. Jednak Irina i Bradley gorąco zaprzeczali plotkom.

Podczas, gdy życie rodzinne Iriny kwitnie, jej siostra radzi sobie równie dobrze. Ostatnio modelka pokazała Tatianę na swoim Instagramie. Tym samym złożyła jej za pośrednictwem mediów społecznościowych życzenia urodzinowe. 

Irina Shayk pokazała siostrę na instagramie

Irina Shayk i jej siostra Tatiana Petenkova urodziły się w Rosji jako córki pianistki i górnika. Tatiana jest starsza od Iriny i ma dwójkę dzieci. Nie do kpńca wiadomo czym Tatiana zajmuje się zawodowo, natomiast na jej instagramie znajduje się wiele zdjęć psów. Opisy pod zdjęciami wskazują na fakt, iż siostra Iriny Shayk opiekuje się charytatywnie zwierzętami. 

Obie zresztą siostry udzialają się społecznie. Wcześniej pomogły odbudować szpital dziecięcy w ich rodzinnym mieście. Nie bez echa przeszła też uroda starszej siostry Iriny Shayk. Według internautów siostra modelki jest nawet nieco ładniejsza niż sama Irina.

Co Wy o tym sądzicie? Podobne?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on Apr 21, 2019 at 9:34pm PDT