Irina Shayk w pierwszym wywiadzie po rozstaniu

Chociaż Irina Shayk i Bradley Cooper jako para zawsze budzili olbrzymie zainteresowanie, dopiero w ostatnich tygodniach emocje wokół ich związku sięgnęły zenitu. Tematem wszystkich nagłówków były oczywiście plotki o romansie aktora z Lady Gagą, która zagrała z nim w kinowym hicie Narodziny gwiazdy. Mimo niepotwierdzenia tych spekulacji wiele wskazuje na to, że miłosna historia Iriny i Bradleya naprawdę się zakończyła. 

Przypomnijmy, że na pierwszych randkach przyłapano ich w 2015 roku. Oficjalny debiut na czerwonym dywanie miał miejsce dopiero rok później. Niedługo potem Irina była już w ciąży z córeczką Leą. Ta tajemniczość stała się ich znakiem rozpoznawczym. Jako para unikali osobistych wyznań, wspólnych wywiadów i okładek. Czasami spekulowano o ich zaręczynach, ale żadne ślubne plany nigdy nie ujrzały światła dziennego. 

Teraz Irina Shayk po raz pierwszy od rozstania udzieliła wywiadu. Co prawda nie odniosła się bezpośrednio do tematu, ale kilku jej wypowiedzi nie sposób nie łączyć z Bradleyem. Po pierwsze wyznała, że nie ma żalu do mediów o cały szum, jaki ostatnio wokół niej powstał:  

Myślę, że tak mają wszystkie ludzkie istoty: jeśli nie możesz czegoś mieć, chcesz to mieć. Jeśli jest tam zasłona, chcesz ją odsunąć. To po prostu ciekawość.

Z kolei zapytana o instytucję małżeństwa spokojnie odpowiedziała: 

Czy wierzę w małżeństwo? Tak, oczywiście. Nie jestem osobą, która jest mu przeciwna. 

Gorzko zabrzmiały jednak jej słowa na temat losu kobiet, które padły w kontekście wspomnień z dzieciństwa w Rosji. Irina pochodzi ze skromnej rodziny. Ojciec górnik zmarł z powodu powikłań po chorobie płuc, gdy miała zaledwie 14 lat. Jej mama nauczycielka została wtedy ze wszystkim sama: 

Nigdy nie mieliśmy mężczyzn w pobliżu. Musisz nauczyć się wbijać gwóźdź w ścianę, wieszać zasłony. Wiem wszystko o tym, jak sadzić ziemniaki i ogórki, ponieważ w Rosji tylko tak przetrwasz zimę. 

Irina Shayk: jak wyglądała jej droga do sławy?

Irina Shayk jest uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet świata. Jej karierę zapoczątkowała wygrana w lokalnym konkursie miss. Wypatrzona przez wpływowego agenta w wieku 19 lat trafiła do Paryża, gdzie wraz z innymi nastolatkami wędrowała od castingu do castingu. W wywiadzie podkreśliła, że do dziś dokładnie pamięta, jak wyglądały jej pierwsze lata w świecie modelingu:

Teraz, kiedy wracam do Paryża i mam kierowcę, mieszkam w hotelu, to naprawdę doceniam, jak żyję i jakie mam szczęście. Nic nie przychodzi łatwo w życiu. Od dzieciństwa [...] jesteś w trybie przetrwania. To uczy cię ciężkiej pracy. Uczy cię, że nikt nie przyjdzie i nie da ci czegoś. 

Jak udało jej się tyle osiągnąć w brutalnej rzeczywistości wybiegów i sesji zdjęciowych?

Musisz wiedzieć, czego chcesz i musisz trzymać się swoich decyzji. Ludzie powiedzą ci: „jesteś zbyt chuda, jesteś zbyt gruba”. Musisz nauczyć się kochać siebie i czuć się komfortowo we własnej skórze. Jeśli naprawdę kochasz siebie za to, kim jesteś, myślę, że możesz zrobić wszystko. 

Dziś Irina Shayk jest już 33-letnią dojrzałą kobietą sukcesu, która zna swoją wartość, a za najważniejsze uważa autentyczność i naturalność: 

Nie jestem sztywną modelką, która siedzi i chce wyglądać perfekcyjnie. Nie jestem idealna. Moja skóra ma złe dni. Moje włosy mają złe dni. Czasami nie wyglądam jak modelka. Jestem po prostu prawdziwym człowiekiem. 

Irina Shayk o byciu matką: “Musisz być sobą dla swoich dzieci”

Ostatni temat wywiadu z Iriną Shayk, który warto przywołać, to macierzyństwo. Jej przekaz jest bardzo ważny w czasach wszechobecnego mom shamingu i pouczania, jak być najlepszą matką:

Musisz być sobą dla swoich dzieci, w przeciwnym razie żyjesz w kłamstwie. [...] Dlaczego będąc matką, powinnaś nosić dłuższą spódnicę? Dlaczego powinnnaś zmienić to, kim jesteś i jak się czujesz? Podaj mi jeden powód! Nie wierzę w to. Nie rozumiem tego.

Jak podobał wam się pierwszy wywiad z Iriną Shayk po rozstaniu? Czy podzielacie jej poglądy na życie? 

Wywiad z Iriną Shayk pochodzi z amerykańskiego wydania magazynu "Harper's Bazaar".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez irinashayk (@irinashayk) Lip 11, 2019 o 5:59 PDT