Irina Shayk i Bradley Cooper: rozstanie

Spekulacje o kryzysie w związku Iriny Shayk i Bradleya Coopera ciągnęły się od miesięcy. Po niemal pół roku wygląda na to, że para definitywnie się rozstała. Jak donoszą amerykańskie gazety – modelka wraz z dwuletnią córeczką pary, Leą De Seine, wyprowadziła się z willi aktora. Widziano ją też z innym mężczyzną. Jakie są powody rozstania? Para nie wydała żadnego oficjalnego oświadczenia, jednak wydaje się, że punktem zapalnym mógł być udział Coopera w filmie “Narodziny gwiazdy”. Czułe gesty wymieniane z Lady Gagą na planie filmu, ich występ na gali Oscarów i media huczące od plotek z pewnością nie pomogły w ratowaniu związku Shayk i Coopera.

Irina Shayk i Bradley Cooper walczą o opiekę nad córką

Wydaje się, że Irina Shayk pogodziła się z zakończeniem związku z Bradleyem Cooperem. W dniu wyprowadzki paparazzi uwiecznili modelkę, gdy wychodziła z salonu kosmetycznego, z uśmiechem rozmawiając przez telefon. Sytuacja nie jest jednak całkiem kolorowa, bo para musi jeszcze dojść do porozumienia jak będzie wyglądać opieka nad ich 2 letnią córeczką, Leą. To może nie być łatwe biorąc pod uwagę fakt, że Shayk chciałaby wrócić w Nowym Jorku, a Bradley nie planuje wyprowadzki z Los Angeles. Co więcej, jak donosiły zachodnie media, Irina, mimo że nie jest żoną Bradleya, planuje podobno walczyć o alimenty.

Walka o dziecko: jest przełom?

Według najnowszych doniesień serwisu TMZ, Irina i Bradley zawarli w końcu porozumienie w sprawie opieki nad dzieckiem! Jest to wprawdzie nieformalna umowa, jednak podobno obydwoje rodzice szczerze chcą jej przestrzegać. Irina i Bradley stawiają szczęście dziecka na pierwszym miejscu i chcą, by jak najmniej odczuła rozstanie rodziców. Ustalili więc, że będą mieszkać w tym samym mieście, zdecydowali, że będzie to Nowy Jork. Mimo plotek, które krążą w mediach od miesięcy, wydaje się, że para rozstała się polubownie, w dobrych stosunkach, bez afer, scen i publicznego prania brudów. Czyżby były jeszcze gwiazdy, które potrafią rozstać się z klasą?