To pierwszy raz gdy Irina Shayk po raz pierwszy zdradza szczegóły rozstania z Bradleyem Cooperem. Do tej pory para starała się raczej w dyskretny sposób uciszać dyskusje na temat powodów rozłąki i ewentualnego wpływu na tę decyzję Lady Gagi. 

Na bardzo szczere wyznania modelka zgodziła się dla brytyjskiego Vogue'a. Pod zdjęciem okładki magazynu na Instagramie zdradziła jednak jak wiele kosztowały ją te wyznania i że nie raz wywiad zatrzymywały jej łzy. 

Irina Shayk o rozstaniu z Bradleyem Cooperem

Para rozstała się w 2019 roku, jednak echa potencjalnych powodów czy osób trzecich, które miały wpływ na to wydarzenie nie cichną do dziś. Wiele mówi się nadal o rzekomym romansie aktora z Lady Gagą przy okazji produkcji głośnego filmu "A star is born". Jednak nikt z zainteresowanych nie potwierdził tych tez. Kto i co było winne rozstania jednej z najpiękniejszych i najpopularniejszych par show biznesu? Irina Shayk wreszcie zabrała głos i są to bardzo wzruszające wyznania kobiety ze złamanym sercem. 

"Życie bez Bradleya to dla mnie nowe terytorium. [...] Jednak myślę, że do wszystkich dobrych związków wnosimy to, co najlepsze i najgorsze. Taka jest ludzka natura. Myślę jednak, że mieliśmy szczęście doświadczyć tego, co było między nami."

Irina Shayk zasugerowała jednak, że ich związek daleki był od ideału.

"Dwóch wspaniałych ludzi nie musi tworzyć  dobrej pary", dodała modelka.

Irina Shayk o samotnym macierzyństwie 

Pomimo, że Bradley Cooper wydaje się być dość zaangażowanym ojcem dwuletniej Lei, to na modelkę spada większa odpowiedzialność wychowania córki. Zdaje się to przerastać wziętą modelkę, która pracuje na całym świecie, więc nie często bywa w domu.

"Trudno znaleźć równowagę między byciem samotna matką, a byciem kobietą pracującą i opiekunem. Są dni, gdy budzę się i myślę: "Nie wiem, co robić, rozpadam się." 

 Czy Irina i Bradley do siebie wrócą?

Fani tej pary muszą się chyba pogodzić z definitywnym końcem tego związku. Skąd to wiemy? Irina w tym samym wywiadzie zdecydowała się na jeszcze jedno bardzo szczere wyznanie związane ze wspomnieniem nagłej śmierci ojca. 

"Przez tę tragedię stałam się bardzo twarda i dziś ciężko jest mnie zranić. Mam silną osobowość i wiem czego chcę, co może odstraszać niektórych mężczyzn. Jeśli ktoś znika z mojego życia, to ja naprawdę go od siebie odcinam i zrywam wszystkie więzi. Myślę, że niektórzy ludzie naprawdę boją się tego chłodu".