Kolorowe klapki IPANEMA powstały w Brazylii z myślą o radosnej atmosferze słynnej brazylijskiej plaży. I choć ich historia zaczyna się na gorącej, energetycznej plaży to zawładnęły one nie tylko turystycznymi kurortami, ale także ulicami miast na całym świecie. Noszą je fashionistki od Rio de Janeiro, przez Rzym, Paryż, po Warszawę.

Kolekcje IPANEMA powstają z inspiracji naturą, egzotycznymi kolorami, ale także wielkomiejskim ruchem światowych metropolii, szczególnie widocznym w prostych fasonach, które występują najczęściej w bardzo odważnych, energetycznych kolorach. Wybiera je coraz więcej kobiet, ponieważ różnorodność wzorów, modeli i kolorów sprawia, że japonki IPANEMA pasują naprawdę każdemu i do każdej kreacji.

Poza japonkami, w kolekcji IPANEMA znajdziemy wsuwane klapki a także piękne kobiece sandały. To ogromny wybór kolorów, wzorów i printów 3D. Znajdziecie modele bardziej casualowe, czy sportowe, ale też eleganckie i ze zdobieniami. Jednocześnie wygodne i w trendach. Naprawdę będą pasowały na każdą okazję. Dlatego właśnie klapki IPANEMA stały się kultowym modowym akcesorium podkreślającym styl i charakter każdego kto je nosi. W asortymencie są dostępne modele damskie, męskie i dziecięce. Bo modny i energetyczny może być każdy z nas.

Zobacz także:

Ważne jest też, że klapki, japonki i sandałki IPANEMA powstają z wysokiej jakości wytrzymałego materiału i – uwaga - w zrównoważonej produkcji. Zawsze doceniamy firmy, które poza dostarczaniem nam pięknych ubrań czy butów, włączają się też w walkę o lepszy świat. Marka IPANEMA należy do koncernu Grendene, który jest mocno zaangażowany w sprawy społeczne, kulturalne oraz te dotyczące ochrony środowiska. Firma przetwarza 100% odpadów PCV, powstających w jej fabrykach i przeznacza część dochodów na działania proekologiczne.