Innowacja w dziedzinie koloryzacji - Koleston Perfect z ME+

Koleston Perfect z Me+ to innowacja, jakiej nie było na rynku farb koloryzacyjnych od przeszło 100 lat. Co takiego daje nam używanie tej farby? Przede wszystkim zyskujemy gwarancję żywych, intensywnych kolorów, a jednocześnie nie niszczymy swoich włosów. Nawet podczas częstych koloryzacji. Wszystko to za sprawą przełomowej Technologii Pure Balance i ME+.

Wpływa ona na obniżenie się ryzyka nowej alergii na farbę nakładaną na włosy. Z farby Koleston Perfect wyeliminowano następujące składniki: PPD i PTD, które najczęściej uczulały kobiety w tego typu produktach. Cóż więcej gwarantuje nam ta innowacyjna technologia?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez D A W ID K R YNICKI (@dawid_krynicki) Sie 12, 2019 o 8:49 PDT

Pure Balance Technology obniża ryzyko niszczenia włosów podczas farbowania

Technologia Pure Balance jest rozwiązaniem, nad którym pracowało grono specjalistów. Na czym polega jej działanie? Przede wszystkim hamuje powstawanie wolnych rodników podczas nakładania koloru na włosy. Dzieje się tak głównie za sprawą dezaktywacji zanieczyszczeń na włosach. Zazwyczaj nie zdajemy sobie sprawy, że w ich skład wchodzą np. metale! Wyżej wymienione wolne rodniki, powstające w procesie farbowania niszczą strukturę włosów. W związku z tym priorytetowym celem producentów było opatentowanie technologii, która będzie temu zapobiegać. To ta technologia odpowiada również za piękny połysk włosów i ich intensywny kolor.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez D A W ID K R YNICKI (@dawid_krynicki) Cze 1, 2019 o 9:05 PDT

Za formułą Pure Balance Technology kryją się również liczby:

  • 7 lat badań,
  • 3000 przebadanych formuł,
  • 20 patentów, by stworzyć coś co zrewolucjonizuję rynek fryzjerski.

Pełna gama kolorów NOWEJ farby Koleston Perfect z ME+ dostępna jest w salonach Wella

Koleston Perfect - dlaczego ta farba jest innowacyjna?

Koleston Perfect jest innowacyjna, ponieważ po 130 latach na rynek fryzjerski wejdzie produkt, który nie zawiera pigmentów PPD/PTD, które mogą uczulać.

Trudno sobie wyobrazić, że od ponad stu lat nasza branża używa zasadniczo tych samych cząsteczek pigmentów w permanentnych farbach do włosów. NOWY KOLESTON PERFECT z ME + wszystko to zmieni.  Przełomowe technologie, zastosowane w tej farbie, zapewniają żywy kolor i zmniejszają uszkodzenia włosów – koloryzacja po koloryzacji**. Jesteśmy przekonani, że to innowacyjne podejście do farb permanentnych zrewolucjonizuje naszą branżę i wzmocni naszą pozycję wiodącej marki profesjonalnych farb do włosów - Laura Simpson, dyrektor ds. marketingu Coty Professional Beauty

 

Dawid Krynicki poleca Kolaston Perfect - kim jest ta postać?

 

Fryzjer-stylista, ekspert strzyżeń, koloryzacji i stylizacji fryzur, perfekcjonista. Kreator wizerunku polskich gwiazd i celebrytów. Adept międzynarodowych akademii fryzjerskich m.in.: Vidal Sassoon, Professionnel Soho Academy NYC oraz wielokrotny laureat ogólnopolskich konkursów fryzjerskich. Jego priorytetem w pracy jest naturalność i pragmatyczność fryzury, również w stylizacji na co dzień. Posiada bogate doświadczenie podczas pracy na scenie, sesjach zdjęciowych, pokazach mody. Jako edukator/szkoleniowiec charakteryzuje się opanowaniem, precyzją i estetyką pracy. “Aby zapalać innych, samemu trzeba płonąć”. Fryzjer i właściciel warszawskiego salonu Dawid Krynicki.